skierniewickie.pl
 • VI Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w Skierniewicach

  Do 15 grudnia można dokonywać zgłoszeń do VI Świątecznego Turnieju Piłki Siartkowej, który odbędzie się w sobotę 22 grudnia na hali sportowej przy ul. Pomologicznej10.

  więcej
 • Ekologiczne inwestycje Energetyki Cieplnej w Skierniewicach

  Przedstawiciele ciepłownictwa z kilkunastu miast w Polsce przyjechali do Skierniewic oglądać nowatorską w skali kraju instalację odazotowania spalin przez Energetykę Cieplną sp. z o.o. Spotkanie odbyło się 12 grudnia.

  więcej
 • Świąteczne Cuda

  Wiele atrakcji czekać będzie na skierniewiczan w niedzielę 16 grudnia na skierniewickim Rynku. Przed Ratusz tradycyjnie zawita Św. Mikołaj ze swoją świtą, a na wszystkich czekać będzie wiele świątecznych atrakcji.

  więcej
 • W piątkowy wieczór 14 grudnia Pływalnia Miejska Nawa Skierniewice zaprasza na kolejną wodną imprezę. Tym razem będziemy się bawić w świątecznym nastroju. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. przedstawienie świąteczne, warsztaty, wodny tor przeszkód i oczywiście odwiedziny Świętego Mikołaja.

  więcej
 • Uwaga na kolejne utrudnienia w ruchu na ul. 1-Maja

  Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" sp. z o.o. informuje, że do poniedziałku, 10 grudnia, wydłużony został termin zamknięcia skrzyżowania ulic Harcerskiej i 1. Maja. Również 10 grudnia na ok. 4 dni zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic 1. Maja i Czystej.

  więcej
 • 2 grudnia br. w Józefasłowie odbyły się VI Mikołajkowe Zawody Bushido Cup, w których wzięła liczna reprezentacja zawodniczek i zawodników WOJOWNIKA Skierniewice.

  więcej
 • Przedświąteczne atrakcje w Skierniewicach

  Mikołajki na Rynku, Marsz Mikołajów, Mikołajkowe Cuda, Jarmark Bozonarodzeniowy, koncert kolęd i Wigilia Miejska – to atrakcje dla mieszkańców, które czekają na nas w mieście przed Bożym Narodzeniem.

  więcej
Skierniewice
Przedstawiciele ciepłownictwa z kilkunastu miast w Polsce przyjechali do Skierniewic oglądać nowatorską w skali kraju instalację odazotowania spalin przez Energetykę Cieplną sp. z o.o. Spotkanie odbyło się 12 grudnia....
Ekologiczne inwestycje Energetyki Cieplnej w Skierniewicach
16
Grudzień
Niedziela
2018

Świąteczne Cuda

Wiele atrakcji czekać będzie na skierniewiczan w niedzielę 16 grudnia na skierniewickim Rynku...

22
Grudzień
Sobota
2018

godzina: 10:00VI Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w Skierniewicach

Do 15 grudnia można dokonywać zgłoszeń do VI Świątecznego Turnieju Piłki Siartkowej, który odbędzie...

Skierniewice
Wiele atrakcji czekać będzie na skierniewiczan w niedzielę 16 grudnia na skierniewickim Rynku. Przed Ratusz tradycyjnie zawita Św. Mikołaj ze swoją świtą, a na wszystkich czekać będzie wiele świątecznych atrakcji....
Świąteczne Cuda
Skierniewice
Do 15 grudnia można dokonywać zgłoszeń do VI Świątecznego Turnieju Piłki Siartkowej, który odbędzie się w sobotę 22 grudnia na hali sportowej przy ul. Pomologicznej 10....
VI Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w Skierniewicach