skierniewickie.pl
Jak co roku tysiące kierowców wyruszą w podróż z okazji dnia Wszystkich Świętych. Na drodze spodziewać się można wielu utrudnień - zmian organizacji ruchu, korków czy niesprzyjających warunków atmosferycznych. Poważnym zagrożeniem są nietrzeźwi kierowcy. W ubiegłym roku między 29 października, a 1 listopada polska policja zatrzymała 1 880 takich osób.
W dzisiejszym programie krótka historia greckich serów, a także dwa ciekawe przepisy na greckie potrawy zawierające ten bardzo popularny na świecie przysmak... Jeżeli myślicie, że z Fety można zrobić tylko sałatkę grecką, koniecznie posłuchajcie tego odcinka Fuzji...
Dzisiaj siedem filmów, które w długi weekend będziemy mogli oglądać na ekranach polskich kin, a wśród nich polska komedia romantyczna „Listy do M”. Warto również zwrócić uwagę na kolejny obraz braci Dardenne "Chłopiec na rowerze".
Co politycy startujący do parlamentu z naszego regionu sądzą o reformie służby zdrowia, warunkach pracy młodych ludzi, czy legalizacji marihuany? O tym w debacie radiowej, która odbyła się na antenie Radia RSC 30 września. Posłuchaj zapisu tej rozmowy.

Dzisiejszy, ostatni odcinek cyklu poświęcamy słówkom związanym z ciążą i macierzyństwem.
W dzisiejszej audycji gościmy trenera, który opowie o wzorcach słownych. Jak się okazuje – wiele ze słów i zwrotów, których używamy oddziałuje podświadomie na odbiorcę oraz na nasze zachowanie.