skierniewickie.pl

HEJT STOP – akcja społeczna

Żyrardów włączył się w ogólnopolską akcję społeczną Hejt STOP zainicjowaną przez Stowarzyszenie Projekt: Polska. Akcja łączy ludzi, dla których bliskie są idee wolności, integracji europejskiej, praw człowieka. Podczas akcji stowarzyszenie angażuje w działania uczniów, studentów i wszystkie osoby, które chcą zareagować na panoszącą się nienawiść internetową, ale nie tylko. - W polskich miastach pełno jest nienawistnych bazgrołów, rasistowskich wypocin i gwiazd Dawida na szubienicy. Po prostu hejtów. I nawet jeśli je widzimy, nie reagujemy. Bo jak? Projekt HEJTSTOP jest po to, aby reagować się dało. - zachęcają organizatorzy. Na stronie internetowej hejtstop.pl można zgłaszać lokalizacje takich hejtów, a także aktywnie przyłączyć się do akcji. Czy Skierniewice też dołączą do tej akcji?
dobry
Ocena:
Komentarze (2)
Dodaj komentarz
  • Przepraszam, czy definicja homofobii nie jest współcześnie mocno naciągana??? Jest w Sk-cach dwóch nieafiszujących się kolesi ,żyjących wspólnie i nikomu nic do tego... Ok, tylko nie ma zgody, gdy następuje eskalacja rządań, gdy następują próby wymuszania specprzywilejów dla mniejszości sexualnych... RODZINA TO MATKA I OJCIEC-koniec ,kropka. Nie ma i nie będzie próby redefinicji, bo fakt,że ktoś czuje się Cesarzem Napoleonem nie znaczy,że nim jest, tak samo jw. Trzeba wg mnie przeciwstawiać się politpoprawności, bo zaczyna uderzać we wszystkich, a negatywy jakie niesie ze sobą mogą być w przyszłości nie do odwrócenia.

    citizen2015-10-31 14:14:02
    • Zgadzam się, polityczna poprawność sprowadziła na kraje takie jak np. Wielka Brytania ogromne kłopoty z mniejszościami narodowymi

      awdv2015-11-04 14:22:26