skierniewickie.pl

IV Ogólnopolski Marsz Seniora - zaproszenie

W najbliższą niedzielę 27 września, w Parku Miejskim w Skierniewicach odbędzie się kolejna 4. edycja Ogólnopolskiego Marszu Seniora z kijami nordic walking, której organizatorem jest poseł Dorota Rutkowska. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10.00 przy Bramie Parkowej (ul. Sienkiewicza). Na 10.30 zaplanowana jest rozgrzewka, a na 11.00 start marszu. – Staramy się, aby ci, którzy przyjdą, dobrze się bawili i czuli się komfortowo – mówi Ada Światlak z Biura Poselskiego Doroty Rutkowskiej. – I rozgrzewkę, i półgodzinny marsz poprowadzi specjalista w gimnastyce dla seniorów. Razem z uczestnikami na szlak wyruszy ratownik medyczny. A po marszu będziemy częstować grochówką, pączkami i jabłkami – dodaje. Tradycyjnie nie zabraknie nagród. Najstarszy i najmłodszy uczestnik otrzymają kije nordic walking. Kilka kompletów kijów rozdamy wśród wszystkich bawiących się z nami. Honorowy patronat nad marszem objęli: Parlamentarna Grupa Kobiet i Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk.
dobry
Ocena:
Komentarze (2)
Dodaj komentarz
  • Zobaczymy się na najbliższych wyborach i mam nadzieję pozbawimy Panią mandatu poselskiego, bo na niego Pani NIE ZASŁUGUJE!!!

    Tyle2015-09-24 12:39:38
    • Co ma piernik do wiatraka, czyli co ma organizowanie bardzo pożytecznego i potrzebnego dla zdrowia marszu z kijkami do polityki.Każdy mający ochotę działać społecznie da wspólnego dobra mógł zorganizować taki marsz, ale najwygodniej krytykować niż coś zrobić społecznie. Wstyd komentować nie na temat, lepiej milczeć.

      joga2015-09-27 17:31:54