skierniewickie.pl

Konwencja wyborcza Doroty Rutkowskiej

Ministrowie Cezary Grabarczyk i Andrzej Biernat byli gośćmi konwencji wyborczej ubiegającej się o fotel prezydenta Skierniewic poseł Doroty Rutkowskiej.

W czasie swojego wystąpienia kandydatka PO nakreśliła swoje główne pomysły na Skierniewice. Oto zapis video tego wystąpienia.

dobry
Ocena:
Komentarze (4)
Dodaj komentarz
 • Dziwi mnie, że ta Pani ma czelność startować w wyborach samorządowych. Jako poseł nie zrobiła nic dla Skierniewic. Poza tym głosowała za podniesieniem wieku emerytalnego, a jeszcze mam pytanie czy to nie czasem Pani Rutkowska zablokowała pieniądze w 2012 roku na budowę obwodnicy wschodniej w Skierniewicach?

  Znafca tematu wszelakiego 2014-10-24 10:37:21

 • Nie zamieszanie, a ZAŻENOWANIE. A to dlatego, że tego czego nie zabrania prawo zabrania moralność. A ta u p. Doroty jakoś taka nijaka. Była najbliższym współpracownikiem Trębskiego (to ten, który właśnie kończy działalność publiczną), uczestnicząc - akceptując, szereg jego działań niezgodnych z prawem. Jako tenże współpracownik wspiera realizację czegoś co dziś nazywa się "przeżytkiem kojarzącym się z minionym ustrojem" czyli tzw. uzdrowiska. Dzięki temu zatrudnienie posiada (jeszcze) kolejny bliski współpracownik p. Doroty-rolnik specjalista ds. geotermii w spółce miejskiej ZEC. To również p. Dorota miast współpracować z grupą mieszkańców poniewieranych przez PKP, wsiadała do auta i wraz z wspomnianym na początku pojechała do ministra od transportu i czegoś tam. Efekt. W atmosferze wzajemnego zrozumienia, spożywając kawy filiżanek kilka, ustalono, ze nic się zrobić nie da. Doprawdy to tylko kilka spraw. Powiedzcie, czy w takiej sytuacji fakt uśmiechu, kierowanego każdemu, słowa-nowomowa mają być wystarczającym powodem, dla którego p. Dorota ma uzyskać mój i wasz głos?

  dadada2014-10-23 10:30:59

 • "Za kilka miesięcy skończą się remonty. Do W-wy będziemy jeździć komfortowo. A ja dołożę wszelkich starań aby tak było" - powiedziała kandydatka ok.11 min. "Będziemy starać się o pieniądze unijne z Urzędu Marszałka woj.)" i :...będziemy kontynuować inwestycje prowadzone przez kolegę (partyjnego) Piotrka Łyżnia." No to ja doprawdy zaczynam się Pani obawiać. Jeżeli chce Pani kontynuować inwestycje jakie prowadził kolega, to powstaje pytanie. A jakie? I drugie pytanie - czy sposób prowadzenia będzie taki sam? Ponadto proszę podzielić się z nami informacjami choćby o tym, jakie efekty swoich starań i pracy może Pani wskazać jako te, które wspomogły tysiące dojeżdżających w ostatnich latach? Jakie i jak przygotowała Pani inwestycje w okresie swego urzędowania jako z-ca prezydenta Trębskiego, tj. gdy posiadała Pani kompetencje w zakresie prowadzenia inwestycji? Jaką ilość środków zewnętrznych i na jakie cele pozyskała Pani jako współpracownik Trębskiego? Za te sprawy też Pani odpowiadała. Kilka miesięcy temu zapewniała Pani publicznie, że pieniądze na budowę połączenia ulic: UE i Przemysłowej są zarezerwowane i zaraz będą. Tymczasem tej inwestycji nie ma w planach inwestycyjnych miasta przygotowanych przez Pani przełożonego - Trębskiego oraz jego zastępcę - Pani kolegę Piotrka Łyżnia. Proszę o odpowiedź.

  ANNA2014-10-21 08:22:33
  • Pani poseł odpowiedziała na piśmie w sponsorowanym wywiadzie w" Głosie Skierniewic i okolicy". Polecam. Przeczytałem i odnoszę wrażenie,że pani poseł albo sama ma amnezję albo uważa,że cierpi na nią większość skierniewiczan.Otóż dowiadujemy się z tego wywiadu jakie są zasługi pani poseł w dziele powstania PWSZ oraz w pozyskaniu pieniędzy przeznaczonych na rewitalizację koszar w których siedzibę znalazła szkoła.Radzę odświeżyć pamięć. Sięgnąć do kroniki szkoły,także archiwum Głosu Skierniewic i nie przypisywać sobie cudzych zasług.

   szaraczek2014-11-02 19:59:46