skierniewickie.pl

Skierniewice: Rada Miasta w obronie telewizji TRWAM [VIDEO]

Na ostatniej sesji Rada Miasta podjęła uchwałę o wystosowaniu apelu do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w obronie Telewizji TRWAM.

KRRiTV nie przyznała telewizji ojca Rydzyka koncesji na nadawanie naziemne na cyfrowym multipleksie. Skierniewicka Rada Miasta poparła jednak apel o przyznanie takiej koncesji. Dlaczego? O tym w naszej relacji video.

dobry
Ocena:
Komentarze (5)
Dodaj komentarz
 • Jak tych podpisów zebrali 2,5 tyś. to by było 1/3 odbiorców tej telewizji TRWAM TV jako średnia statystyczna krajowa wynikająca z badań odbioru sygnałów przez CBOS. Czyli jako Skierniewiczanie możemy powiedzieć że 5% mieszkańców miasta z radą miejską ogląda tą telewizję wyznaniową prowadzoną przez firmę duchownych Lux Veritatis.Czy za tem warto zawracać sobie czas na sesjach i wywoływać emocje jak nie jest to związane nawet z promowaniem miasta ani pozyskiwaniem dotacji unijnych.

  Karol2012-03-09 19:44:12

 • PRYWATNA SZKOŁA WYZNANIOWA jest w Skierniewicach i tam mogą sobie dziadkowie i babcie przychodzić i np. NA KRĘGIELNI OGLĄDAĆ !

  Darek2012-03-09 15:45:52
  • Po skasowaniu kościołów garnizonowych możnaby w muzeum gdzie FUNDAMENTY ŻOŁNIERZE STAWIALI POD CERKIEW W SKIERNIEWICACH !!! organizować np. raz na tydzień EMISJE TV trwam i w MIEJSCU po SKASOWANYM OŁTARZU !!! postawić DUŻĄ PLAZMĘ !!! Byłoby to też przypomnienie że SKASOWANY KOŚCIÓŁ GARNIZANOWY !!! nie służył jednemu ale KILKU KOŚCIOŁOM !!! zupełnie jak prostytutka spełniająca DOBRE UCZYNKI !!!

   Gość2012-03-09 20:43:23
   • Już byli tacy, co kościoły zamieniali w stajnie. Kipedko skończyli, poczytaj historię ZSRR, krzywda, masa krwi i upodlenia człowieka, chyba tego byś nie chciał???

    Art322012-03-27 13:00:50