skierniewickie.pl

Skierniewice: Uwaga na dziury w jezdniach

Ponad 330 tysięcy złotych miasto przeznaczyło na naprawy jezdni w mieście. W ostatnim czasie jednak coraz więcej dziur grozi uszkodzeniem naszych samochodów.

Sezon zimowy sprzyja powstawaniu wyrw w jezdniach i to nawet w nowych nawierzchniach. Mieszkańcy mogą interweniować w ratuszu i wskazywać miejsca, które są szczególnie niebezpieczne. Jak to robić? O tym w materiale filmowym.

Magistratowi zależy na utrzymaniu miejskich jezdni w dobrej kondycji, bo w razie uszkodzenia pojazdu przez wyrwę możemy domagać się odszkodowania. W takim przypadku należy na miejsce zdarzenia wezwać policję, a kopia notatki policjanta będzie dowodem, który wraz z odpowiednim pismem należy złożyć w sekretariacie ratusza. Miasto co roku odprowadza około 17 tys. złotych składki ubezpieczycielowi, który zabezpiecza takie odszkodowania. Z praktyki wiadomo jednak, że firmy ubezpieczeniowe starają się utrudniać wypłatę.

Lepiej więc dmuchać na zimne i dlatego miejskim urzędnikom podpowiadamy, że na pewno warto wysłać ekipę naprawczą na skrzyżowanie ulic Rybickiego i Pomologicznej. Zachęcamy również naszych Czytelników do nadsyłania zdjęć takich uszkodzeń pod adres: info@skierniewickie.pl lub ich samodzielną publikację w dziale Galeria: http://www.skierniewickie.pl/foto/Dodaj_zdjecie/ . Pomóżmy miejskim służbom się wykazać.
dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz