skierniewickie.pl

«powrótDam pracę

Data dodania:Piątek 19.10.2018Miasto:Skierniewice
Email:renata.pawlowska@hmfactory.pl
HM Factory to producent prefabrykowanych elementów żelbetowych z siedzibą w Sochaczewie. Nasza fabryka produkuje elementy prefabrykowane do budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego przeznaczone na rynek polski i zagraniczny. HM Factory oferuje klientom kompletny zakres prac począwszy od projektowania, produkcji, dostaw i montażu na budowie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych członków zespołu na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Opis stanowiska:
-zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zabezpieczenie stanu materiałów /surowców
-rozliczanie produkcji poprzez wprowadzanie danych do systemu
-weryfikacja poprawności wystawianych dokumentów
-aktualizacja cen surowców i materiałów budowlanych
-pomoc w inwentaryzacji

Wymagania:
-Wykształcenie średnie
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
-Uczciwość i kultura osobista
-Sumienność w wykonywaniu obowiązków
-Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office

Oferujemy:
-Zatrudnienie na umowę o pracę
-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Pracę w młodym, dynamicznym zespole
-Perspektywy rozwoju zawodowego
- możliwość przyuczenia do wykonywanych obowiązków

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@hmfactory.pl
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883)