skierniewickie.pl

«powrótLider Zmiany Produkcyjnej w HELIO S.A.

Data dodania:Piątek 12.06.2020Miasto:Żyrardów
Email:kadry@helio.pl
W chwili obecnej poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:
Lider Zmiany Produkcyjnej
Miejsce pracy: Brochów pow. sochaczewski
Obowiązki:
Zarządzanie procesem produkcyjnym w celu dostarczania produktów o najwyższej jakości przy zachowaniu ciągłości procesu i niskim poziomie strat produkcyjnych
Zapewnienie przestrzegania zasad dotyczących standardów jakościowych poprzez promowanie kultury pracy z wykorzystaniem narzędzi LEAN Management
Wprowadzanie zmian zapewniających usprawnienie procesów produkcyjnych oraz organizacyjnych
Odpowiedzialność za rozliczenie pracy zmiany i sporządzanie raportów o wynikach (ocena i poprawa wskaźników produkcji)
Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie poprzez takie działania: poprawa jakości, wydajności czy optymalizacje
Nadzór nad osiąganiem wyznaczonych wskaźników produkcyjnych
Nadzór nad zapewnieniem terminowej realizacji zadań zgodnie z zamówieniami
Bieżący nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, instrukcji oraz standardów obowiązujących w zakładzie (wdrażanie i przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP, przepisów związanych z jakością produktów)
Nadzór nad wypełnianiem dokumentacji w zakresie instytucji i procedur BHP oraz jakościowych (HACCP/BRC)
Wymagamy:
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem jako warunek konieczny
Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu procesami produkcyjnymi, w tym doświadczenie w branży FMCG jako warunek konieczny
Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
Nastawienie na współpracę, proponowanie rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
Wysoki poziom umiejętności budowania relacji interpersonalnych
Znajomości systemów jakości w produkcji żywności BRC, HACCP
Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)
Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Pakiet benefitów oraz narzędzia niezbędne do pracy
Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
Pracę w przyjaznej atmosferze i ze zgranym zespołem