skierniewickie.pl

«powrótPRACOWNIK PRODUKCJI

Data dodania:Poniedziałek 24.09.2018Miasto:Żyrardów
Email:dominika.goral@randstad.plTelefon:697894189
Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na międzynarodowym rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz? Dołącz do naszego zespołu i sam się przekonaj.

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- dodatek za pracę w porze nocnej
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z opłaconymi składkami
- płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne
- bogaty pakiet benefitów ( m.in karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina )
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po okresie próbnym
- deputaty w postaci świeżego pieczywa na stołówce
- bezpłatne ciepłe i zimne napoje
- opiekę konsultanta na terenie Firmy
- bezpłatny transport
- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

zadania

- praca w ciągach linii produkcyjnych na stanowiskach pomocniczych,
- pakowanie pieczywa,
- segregacja i kontrola jakości wyrobów wypieczonych
- prace porządkowe na stanowisku pracy

oczekujemy

- książeczki Sanepid
- chęci do pracy

Chcesz poznać szczegóły oferty?
Wyślij sms o treści GRODZISK na numer 697 894 189 - ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47). Oferta dotyczy pracy tymczasowej.