skierniewickie.pl
Wyszukaj
Najnowsze ogłoszeniaWyszukano 223 wyników

pomoc naukowa dla studentów

Profesjonalna pomoc w pisaniu wzorów prac: magisterskich, licencjackich, dyplomowych, zaliczeniowych, semestralnych. Dokonuję poprawek według zaleceń promotora. Prowadzę konsultacje i przygotowuję »

Cz. 01.02.2018

SkierniewiceBiznes i usługi-Oferuję

Z nami sprzedawaj, szukaj pracownika i promuj firmę 84.88

Chcesz być widoczny w internecie ? Chcesz więcej sprzedawać ? Szukasz nowego sposobu promocji ? Pilnie potrzebujesz pracowników ? Wybróbuj nową usługę. Umieszczanie ogłoszeń na portalach w całej »

Cz. 01.02.2018

Rawa Maz.Biznes i usługi-Oferuję

opiekunka osób starszych DE

Szukasz pracy jako opiekunka osoby starszej, masz doświadczenie i znasz język niemiecki? Pracuj z Promedica24 w Niemczech. Opiekunka nie ponosi kosztów dojazdu i pobytu w Niemczech. Organizujemy w »

Śr. 31.01.2018

SkierniewicePraca-Dam pracę

Zatrudnimy Opiekuna/kę do Seniora z parkinsonem, 1200 EUR

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu »

Śr. 31.01.2018

SkierniewicePraca-Dam pracę

Nauczyciel Przedsiębiorczości

Niepubliczna Placówka Wychowania Pozaszkolnego CE LINGUA SP. Z O.O., poszukuje NAUCZYCIELA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI do prowadzenia zajęć w szkole podstawowej. WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe »

Śr. 31.01.2018

ŻyrardówPraca-Dam pracę

Pomocnik studenta

Oferuję pomoc w pisaniu prac - bezpieczeństwo narodowe, pedagogika, resocjalizacja, socjologia. »

Pn. 29.01.2018

SkierniewiceKorepetycje i Kursy-Usługi inne

Oferta pracy dla niepalącej Opiekunki: (1240 € netto /mies.)

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy »

Pn. 29.01.2018

SkierniewicePraca-Dam pracę

Prowadzący Kiosk RUCH - Mszczonów

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCH Jeśli możesz pochwalić się: • Smykałką do handlu, • Uczciwością i odpowiedzialnością, • Komunikatywnością i otwartością, • Motywacją do pracy i »

Pn. 29.01.2018

MszczonówPraca-Dam pracę

Tworzenie stron i sklepow WWW - atrakcyjne ceny!

Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych dostosowanych do potrzeb klienta stron internetowych i sklepów on-line. Oferujemy: - tworzenie responsywnych stron internetowych (strony dostosowane do »

Pn. 29.01.2018

SkierniewiceBiznes i usługi-Oferuję

Szukam mieszkania

Szukam mieszkania do wynajecia od normalnych ludzi nie bojacych sie dzieci!! ???? Najlepiej dwupokojowe i umeblowane ???? Prosze o kontakt pod nr tel. 783 827 149 Justyna »

Nd. 28.01.2018

SkierniewiceNieruchomości i stancje-Poszukuję

1 złKonsultant Oriflame-praca dodatkowa

Dołącz do Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia! W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby z 20% zniżką - bez obowiązku zamawiania co »

Nd. 28.01.2018

SkierniewicePraca-Dam pracę

animacje dla dzieci

Zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci. Organizujemy urodziny, imieniny, chrzciny, komunie i wesela. Świadczymy usługi na terenie całego województwa łódzkiego i mazowieckiego. Nasza »

Pt. 26.01.2018

ŻyrardówDla dzieci-Sprzedam