skierniewickie.pl

Basen w Skierniewicach ponownie otwarty!

Czwartek 11.02.2021

Od jutra, 12 lutego ponownie otwarta będzie Pływalnia Miejska Nawa.

- Zapraszamy codziennie w godzinach od 6:10 do 21:45. Na chwilę obecną czynna będzie tylko hala basenowa. Siłownia, sauna, solarium oraz gabinet masażu zgodnie z obowiązującymi restrykcjami pozostaną zamknięte. W razie dodatkowych pytań służymy pomocą pod numerem telefonu (046) 833 89 69 – informuje Gabriela Małyszko.

Dodajmy, że basen będzie otwarty na czas próby przez najbliższe dwa tygodnie. Po tym czasie rząd podejmie decyzje co dalej. - Czekaliśmy na ten dzień bardzo długo – zaznacza Arkadiusz Częstochowski. - Wykorzystaliśmy czas zamknięcia, znacząco poprawiając jakość obiektu. Głównie były to prace porządkowe i remontowe na terenie pływalni, ale również te dezynfekcyjne – wylicza dyrektor, zapewniając, że od najbliższego piątku, obiekt będzie otwarty z pełnym zachowaniem reżimu sanitarnego. - Bedziemy przestrzegać obowiazujących zasad i tego samego będziemy wymagać od naszych gości - dodał.

Przypomnijmy, że w czasie przerwy spowodowanej pandemią covid, pracownicy spółki poprawili jakość szatni, korytarzy i pomieszczeń gospodarczych. Odmalowali też ściany i ułożyli płytki. Przeprowadzili też prace naprawcze tam gdzie była taka potrzeba. Zadbano o konserwację niecek basenowych, jak również regenerację sprzętu do uzdatniania wody, co korzystnie wpłynie na oszczędności w spółce. – Zadbaliśmy o to by przy prowadzonych pracach zużywać jak najmniej wody. Dlatego regeneracja odbywała się bez konieczności jej wypompowywania. Co ważne Pływalnia w czasie postoju zasilana była wyłącznie energią cieplną, pochodzącą z paneli solarnych umieszczonych na dachu pływalni – informuje Arkadiusz Częstochowski.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane