skierniewickie.pl

Ferie w mieście już od najbliższej soboty

Środa 06.02.2019UM Skierniewice

Jak co roku – wszystkie miejskie placówki kulturalne i sportowe zaangażowały się w zagospodarowanie czasu dzieciom i młodzieży szkolnej podczas nadchodzących ferii zimowych. Rozpoczną się one już w sobotę (8.02) i potrwają do 17.02.

Artystycznie i kulturalnie

Ferie w Skierniewicach rozpoczynają się 11 lutego w tym czasie jak co roku wiele się dzieje. I tak w Centrum Kultury i Sztuki każda z jednostek przygotowała szereg aktywności skierowanych do różnych grup wiekowych. W CKiS-ie co trzeba podkreślić na każdą z form zajęć, obowiązują wcześniejsze zapisy bądź darmowe wejściówki (o terminach odbioru będziemy informować na bieżąco). Poniżej kilka przydatnych kontaktów:

  • CKiS telefon: 46 833 24 12, e-mail: warsztaty@cekis.pl
  • Akademia Twórczości telefon: 46 833 70 93, e -mail: anetakapelusz@cekis.pl
  • Klub Konstancja telefon: 668 120 915, e-mail: irena.socichowska@cekis.pl
  • Kinoteatr POLONEZ telefon 46 833 44 89

Równie imponująco wygląda lista zająć proponowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. W czterech filiach tej placówki weźmiemy udział w rozmaitych warsztatach i zajęciach, które pozwolą nam poprzeć na świat przez pryzmat książki.

Pierwszy raz w tym roku w organizację ferii dla skierniewickich dzieci włączyło się muzeum. Na wszystkich zainteresowanych niecodziennym odkrywaniem historii Skierniewic czeka m.in. nauka musztry, warsztaty fotograficzne, pokazy filmów czy spacery.

Sportowo

Ci którym zajęcia plastyczne bądź warsztaty nie dostarczają odpowiedniej dawki emocji, polecamy zajęcia sportowe. Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Pływalnia Miejska Nawa prześcigają się w tym roku z propozycjami dla najmłodszych skierniewiczan. Hale, orliki, pływalnia czy lodowisko codziennie otwierają swoje podwoje dla chętnych aktywnego wypoczynku w ferie zimowe.

Listę wszystkich dostępnych atrakcji można znaleźć na plakacie do pobrania TUTAJ

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane