skierniewickie.pl

Gala boksu w Skierniewicach dla Wiktorii Caban

Poniedziałek 01.10.2018

12 października w Skierniewicach odbędzie się wielka gala boksu zawodowego i olimpijskiego. W tym roku wydarzenie będzie charytatywne – zbieramy na pomoc dla małej skierniewiczanki, Wiktorii Caban.

Jesień wcale nie musi być nudna. Już 12 października o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich miłośników dobrego boksu do Skierniewic na Charytatywną Galę Boksu Zawodowego i Olimpijskiego. Będzie to jedyna okazja, aby na żywo obejrzeć najlepszych bokserów w Polsce oraz dopingować skierniewiczanina Tomasza Cabana, który stoczy swoją życiową walkę. Tata Wiktorii zrobi wszystko by wygrać dla swojej ukochanej córeczki, chorej na dziecięce porażenie mózgowe. Podczas gali będziemy zbierać na jej rehabilitacje. Z myślą o dziewczynce odbędą się też specjalne licytacje przedmiotów podarowanych przez znakomite osobistości ze świata sportu.

Oprócz tego odbędzie się Wielka Bitwa Skierniewice – Warszawa, a w ringu zobaczymy najlepszych zawodników Academii Gorilla oraz Legii Fight Club. W przerwach odbędą się pokazy pole dance oraz aerial hoop wykonany przez Let's Dance Studio Skierniewice. Wśród gości honorowych znajdą się m.in.: wspaniały manager i trener takich gwiazd jak Andrzej Gołota, czy Tomasz Adamek - Andrzej Gmitruk oraz bokser i kick-boxer z wieloma osiągnięciami na arenach międzynarodowych Robert Złotkowski.

Dariusz Sęk przyjedzie do Skierniewic...

Podczas charytatywnej gali dojdzie też do walki Dariusza Sęka (27-4-3, 9 KO) z byłym mistrzem Świata i Europy w kickboxingu Tomaszem Gargulą (18-11-1, 5 KO). Sęk to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. W 2011 zdobył pas Mistrza Świata federacji TWBA w kategorii półciężkiej, pokonując Gruzina Sandro Siproshviliego. W 2015 roku wywalczył za to regionalny pas WBC EPBC wagi półciężkiej. 24 września 2018 roku Sęk przegrał przez nokaut techniczny walkę o tytuły mistrzowskie WBO European i WBO Inter-Continental w wadze półciężkiej z Brytyjczykiem Anthonym Yardem. Walka w Skierniewicach będzie dla 32 latka z Tarnowa przetarciem przed pojedynkiem z Robertem Parzęczewskim.

Atmosferę podgrzeją polscy raperzy...

Oprócz najlepszych sportowców w Skierniewicach spotkamy także najlepszych polskich raperów. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić to sportowe wydarzenie w trakcie trwania zawodów odbędą się koncerty czołowych raperów. Specjalnie dla Was wystąpią Bilon, Bonus, Jacol, Elvis, Karamba czy Karat. Jesteśmy przekonani, że artyści swoimi kawałkami odpowiednio podgrzeją atmosferę podczas gali.

Bilety już w sprzedaży...

Wejściówki na to wydarzenie można kupować w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Hali nr 1 przy ul. Pomologicznej 10 ( PN - PT godzinach 8:00 – 16:00), a także dzwoniąc na numer 500 – 401 – 497.

 

 

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz