skierniewickie.pl

Kobieta wyłudzała odszkodowania „na stłuczkę”

Sobota 11.03.2017

Skierniewiczanka wyłudzała ubezpieczenia komunikacyjne, jeżdżąc luksusowym BMW „na stłuczkę". Numery nadwozia auta okazały się sfałszowane.

Policja zatrzymała 27-letnią kobietę, która wyłudziła w marcu i wrześniu 2016 r. nienależne odszkodowanie w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC w łącznej kwocie około 50 tysięcy złotych. Funkcjonariusze podejrzewali też, że do tego procederu wykorzystywane było BMW z fałszowanymi numerami nadwozia.

Od ub. roku prowadzono śledztwo w tej sprawie, biorąc pod uwagę również analizy towarzystwa ubezpieczeniowego. 9 marca 2017 roku łódzcy i skierniewiccy funkcjonariusze wsparci przez eksperta z laboratorium kryminalistycznego komendy wojewódzkiej w Łodzi sprawdzili kilka miejsc na terenie dwóch powiatów. W Skierniewicach zlokalizowali wytypowane BMW, które poddano szczegółowym oględzinom. Jak się okazało, numery nadwozia w samochodzie zostały sfałszowane w jednym z warsztatów samochodowych z powiatu żyrardowskiego. Przy

Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach postawiła zatrzymanej przez policję 27-latce zarzuty oszustwa za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Zastosowała wobec podejrzanej dozór policyjny.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz