skierniewickie.pl

Mężczyzna usiłował zabić swoją partnerkę w Skierniewicach

Czwartek 31.10.2019

36-letni skierniewiczanin trafił 31 października (czwartek) ze skierniewickiej komendy policji wprost do aresztu po tym, gdy usiłował zabić swoją 41-letnią, byłą partnerkę.

Do zdarzenia doszło we wtorek 29 października 2019 roku kilkanaście minut po godzinie 7:00. 36-latek oraz jego była konkubina jechali audi ul. Podleśną w Skierniewicach. Kobieta nie znająca miasta, miała odwieźć byłego partnera na dworzec. Ten jednak wskazując jej drogę, doprowadził do tego, że znaleźli się na drodze leśnej zamiast w centrum. Chwilę po tym, jak kobieta zatrzymała samochód, została zaatakowana przez siedzącego obok byłego partnera. Agresor ugodził ją nożem oraz okładał innymi niebezpiecznymi przedmiotami. W pewnym momencie kobiecie udało się oswobodzić i uciec w najbliższe zabudowania. Tam z pomocą mieszkańców została powiadomiona policja i pogotowie. Na policję dzwonił też sam podejrzany.

- Na miejscu interweniowało kilka patroli policji. Agresor, chwilę po zgłoszeniu został zatrzymany w pobliżu pojazdu. Policjanci obezwładnili mężczyznę, zatrzymali i doprowadzili do skierniewickiej jednostki. Pokrzywdzona 41-latka z obrażeniami na całym ciele trafiła do szpitala. Sprawa została objęta śledztwem. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury wykonali czynności procesowe, zabezpieczyli ślady, a także ustalili i dalej przesłuchali świadków. - informuje skierniewicka policja.

30 października 2019 roku 36-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za czyn ten może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane