skierniewickie.pl

Można się zgłaszać do udziału w paradzie ŚKOiW

Wtorek 06.08.2019

Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw słynie z barwnej parady, która otwiera tę największą imprezę w mieście. Kolorowe corso wówczas przemierza ulicami miasta promując je wśród gości z całego kraju i zagranicy. W tym roku zgłoszenia do udziału w paradzie można składać najpóźniej do 6 września.

Tegoroczna parada odbędie się pod hasłem "W rytmie natury". Wystarczy wypełnić FORMULARZ i przesłać go na adres Centrum Kultury i Sztuki, ul. Reymonta 33, 96-100 Skierniewice tel. (46) 833-24-12, lub na adres mailowy wanda.lapinska@cekis.pl w nieprzekraczalnym terminie do 6 września. W zgłoszeniu prosimy o kilka zdań na temat grupy dla konferansjera.

Parada tradycyjnie otworzy święto. Odbędzie się 14 września, zbiórka o godz. 11:00 przy ul. Rybickiego. Wymarsz, godz. 11:30 ulicami: Rybickiego, Konstytucji 3 Maja, Senatorską oraz Rynek. Uczestnicy to grupy zorganizowane: szkoły, przedszkola, studenci, goście, zespoły artystyczne, stowarzyszenia, kluby sportowe, władze samorządowe (do 70 osób), samochody i motocykle do (30 osób).

Mamy nadzieję, że uczestnicy zaskoczą nas swoja pomysłowością. Mile widziane kolorowe kostiumy lub elementy związane ze świętem tzn. kwiaty, owoce, warzywa lub podobne. Grupa może używać pojazdów mechanicznych po uprzednim zgłoszeniu tego faktu organizatorowi.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz