skierniewickie.pl
Skierniewice
Warunkiem jest okazanie ważnego dowodu rejestracyjnego. Tak skierniewicki MZK świętuje Dzień bez Samochodu.
Skierniewice
Chłodne wrześniowe poranki i wieczory to moment, kiedy zaczynamy myśleć o ciepłych kaloryferach i nadchodzącym sezonie grzewczym.
Skierniewice
ZWiK WOD-KAN informuje, iż w związku z realizacją zadania pn. „Budowa inteligentnego systemu zarządzania siecią wodociągową w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN sp. z o. o. w Mokrej Prawej" w nocy z czwartku na piątek (23/24.09).
Skierniewice
ZWiK Wod-Kan informuje, iż w związku z realizacją inwestycji pn. „Budowa inteligentnego systemu zarządzania siecią wodociągową w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN sp. z o. o. w Mokrej Prawej" dzisiaj w nocy na terenie całego miasta mogą nastąpić przerwy w dostawie wody.
Skierniewice
Skierniewicka policja zatrzymała kobietę, która na targowisku sprzedawała maseczki i czapki z podrobionymi logotypami. Grozi jej do 2 lat więzienia i grzywna.
Skierniewice
Wiele muzycznych gwazd, scena taneczna w Parku Miejskim, wydarzenia branżowe, fiesta balonowa oraz największa jak dotąd edycja Festiwalu Roślinożercy - 44. Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw już w ten weekend w Skierniewicach.
Od dzisiaj, 6 września można głosować na projekty zgłoszone do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Do tej fazy dostało się aż 31 projektów. Głosowanie potrwa do 17 września do godz. 17:00.
Skierniewice
Informujemy, że w związku z realizacją zadania pt. „Budowa inteligentnego systemu zarządzania siecią wodociągową w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN sp. z o. o. w Mokrej Prawej" Spółka przystępuje do kolejnego etapu polegającego na budowie 27 punktów pomiarowych na terenie miasta, służących do pomiaru przepływu i ciśnienia wody w sieci wodociągowej.