skierniewickie.pl

Niezrównoważona psychicznie biegała po Gierkówce

Poniedziałek 26.11.2018

Do niecodziennej sytuacji doszło na trasie szybkiego ruchu S8 – niezrównoważona psychicznie 25-latka wyszła z samochodu i spacerowała po drodze.

21 listopada 2018 roku około godziny 16:40 patrol ruchu drogowego ze skierniewickiej policji został skierowany na trasę S8 gdzie miała przemieszczać się dziwnie zachowująca kobieta. Z ustaleń wynikało, że wcześniej jechała ona ze swoim ojcem.Nagle zaczęła się irracjonalnie i niebezpiecznie zachowywać. Mężczyzna musiał zatrzymać samochód. Wówczas córka wysiadła i uciekła. Do pomocy w poszukiwaniu tej młodej kobiety szybko skierowane zostały kolejne patrole. Istniało zagrożenie, że może ona wbiegać pod jadące auta. W końcu 25-letnią obywatelkę Włoch wypatrzyli na drodze policjanci z wydziału kryminalnego. Doprowadzenie jej do radiowozu było trudne, ponieważ przejawiała trudne do przewidzenia i opanowania zachowania. Ostatecznie została przekazana pod opiekę służb medycznych.

- Przykład ten pokazuje jak mało przewidywalne sytuacje mogą nas spotkać na drodze. Do wzmożonej czujności zobowiązują nie tylko pogarszające się warunki pogodowe, czy szybciej zapadający zmierzch. Taką ostrożność należy zachować zawsze aby móc w porę podjąć właściwą reakcję. – informuje KMP w Skierniewicach.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz