skierniewickie.pl

Od 2 do 8 sierpnia brak ciepłej wody w Skierniewicach

Wtorek 13.07.2021

Energetyka Cieplna Sp. z o.o. informuje, że w terminie od 02 sierpnia do 08 sierpnia 2021r. nastąpi planowana przerwa remontowa i związany z tym brak dostawy energii cieplnej na potrzeby podgrzania ciepłej wody użytkowej.

Planowana przerwa w dostawie ciepła jest spowodowana przebudową układu technologicznego ciepłowni, która wynika z prowadzonej inwestycji jaką jest budowa wysokosprawnej kogeneracji. Realizowane przedsięwzięcie doprowadzi do utworzenia elektrociepłoni na bazie obecnie funkcjonującej instalacji. Kogeneracja zapewni oszczędność energii pierwotnej oraz znacząco zredukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Skierniewicka Energetyka Cieplna prowadzi obecnie szereg działań związanych z unowocześnianiem i rozwojem ekologicznego systemy ciepłowniczego. Nowe rozwiązania technologiczne oraz inwestycje w odnawialne źródła energii mają na celu zapewnić komfort, czystą energię i przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Klientów.

Spółka zrealizowała w 2020r. inwestycje Instalacji Odsiarczania i Odpylania Spalin oraz Odazotowania Spalin, których celem było dostosowanie ciepłowni do wymagań unijnych dyrektyw oraz zmiana ciepłowni na bardziej ekologiczne źródło dostaw ciepła. Dzięki zrealizowanym inwestycjom mieszkańcy Skierniewic zyskują czystrze powietrze.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozostając z nadzieją na dalszą współpracę, przesyłamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z codziennych działań – tych osobistych i tych zawodowych.

P.S. Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową www.ecskierniewice.pl oraz śledzenia profilu na Facebooku.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz