skierniewickie.pl

Od 8 lipca ul. Kozietulskiego wyłączona z ruchu

Wtorek 02.07.2019UM Skierniewice

Modernizacja ulicy Kozietulskiego wkracza w kolejny etap. Kierowcy muszą liczyć się z całkowitym wyłączeniem z ruchu remontowanego odcinka.

Gruntowna modernizacja ulicy Kozietulskiego to największa drogowa inwestycja, która w tym roku jest realizowana przez skierniewicki samorząd. Jej szeroki zakres sprawia, że wykonawca podzielił pracę na kilka etapów, co bezpośrednio przekłada się na organizację ruchu. Od 8 lipca zadanie wkracza w kolejną fazę, tego dnia ulica zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Jazda ulicą Kozietulskiego będzie możliwa jedynie dla właścicieli posesji.

Na czas utrudnień będą obowiązywały objazdy - dla aut osobowych ulicą Poniatowskiego, dla ciężarówek przez Rawę Mazowiecką i Jeżów. Ten stan utrzyma się przez najbliższy miesiąc. Zgodnie z zapowiedziami wykonawcy 1 sierpnia zostanie przywrócona możliwość skrętu z ulicy 1 Maja w prawo, czyli na ulicę Kozietulskiego.

dobry
Ocena:
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
  • A co z firmami i dostawami do firm, które znajdują się na remontowanym odcinku, bo nikt nie raczył poinformować jak ten remont będzie wyglądał ani jak trzeba będzie zorganizować pracę!

    Firma2019-07-02 14:57:31