skierniewickie.pl

Park nieczynny. Ruszają przygotowania do Festiwalu Światła

Środa 16.09.2020

Od środy 16 września od godziny 18 do piątkowego poranka skierniewicki park będzie zamknięty dla gości. Ruszają przygotowania do pierwszego w naszym mieście Festiwalu Światła. Już w najbliższy weekend impreza rozświetli zielone centrum miasta.

Przypomnijmy w parku stworzona zostanie specjalna instalacja, której łączna długość przekracza - bagatela! - półtora kilometra. Na zielonym terenie rozmieszczonych zostanie 100 punktów świetlnych oraz kilka wyjątkowych wizualnych instalacji. Festiwal Światła dostępny będzie dla mieszkańców przez trzy dni od 18 do 20 września w godzinach od 18:00 do 23:00. Przygotowanie instalacji rozpocznie się już w najbliższą środę wieczorem, kiedy rozpoczną się roboty instalacyjne. Po przygotowaniu całości w piątek park zostanie ponownie otwarty, aby wieczorem rozbłysnąć wyjątkowym wizualnym show.

Tegoroczna propozycja na trzeci weekend września w Skierniewicach to postawienie na maksymalne bezpieczeństwo. Goście festiwalu światła będą mogli spacerować po naszym miejskim parku i podziwiać świetlne instalacje.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz