skierniewickie.pl

Policja zlikwidowała plantacje konopi indyjskich

Wtorek 17.01.2017

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z hodowlą marihuany. Zabezpieczono 300 roślin i 4 kg suszu roślinnego. Zatrzymani w wieku 27, 44 i 47 lat odpowiedzą za uprawę znacznej ilości narkotyków.

W ramach prowadzonej przez łódzką i skierniewicką policję akcji wykryto w sumie dwie hodowle marihuany. W domu jednorodzinnym na terenie gminy Lipce Reymontowskie znaleźli uprawę marihuany wyposażoną w sprzęt wentylacyjny, oświetleniowy i grzewczy. W miejscu uprawy policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca Łodzi, który był podejrzewany o ten proceder. Pracując nad sprawą, tego samego dnia, policjanci namierzyli kolejną uprawę konopi, tym razem na terenie posesji w gminie Zgierz. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 44 lat związanych z uprawą konopi.

- Łącznie w trakcie przeszukań zabezpieczono 300 roślin, 4 kg suszu, sprzęt wentylacyjny, oświetleniowy, grzewczy oraz środki ochrony roślin. Ponadto zabezpieczono również telefony komórkowe oraz ponad 9 tys. zł i 500 euro gotówki. Mężczyźni będą odpowiadali za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec nich 3 miesiące aresztu. - Informuje Robert Zwoliński, oficer prasowy KMP w Skierniewicach.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (2)
Dodaj komentarz
  • ale przecież to lecznicze zioło więc o co kaman?

    palacz2017-02-13 08:20:37

  • He he przeciez to jakies slabe samosieje,wygladaja slabej jakosci krzoki :)) I paka za to ???? Za Marne ziele??

    Pb2017-02-11 07:24:20