skierniewickie.pl

Powstaną nowe mieszkania przy ul. Mickiewicza 14

Czwartek 31.03.2016

Komunalna kamienica przy ul. Mickiewicza 14 została zburzona. W jej miejsce prywatny inwestor postawi nowy budynek.

Działka o powierzchni niespełna 40 arów przy ul. Mickiewicza 14 od kilku lat straszyła zrujnowaną kamienicą, która niegdyś mieściła lokale komunalne. W ostatnich dniach kamienica została wyburzona, a w jej miejscu rozpoczęto budowę nowej inwestycji.

- 11 grudnia 2015 r. przeprowadzono drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej numerami działek 30/1 i 30/2 o łącznej pow. 0,3896 ha położonej przy ul. Mickiewicza 14 w Skierniewicach z ceną wywoławczą 1.101.017,50 zł brutto. W wyniku licytacji nabywcą tej nieruchomości została DS Construction Dariusz Żułnowski Sławomir Żułnowski Spółka Cywilna za wylicytowaną kwotę 2.411.020,00 zł brutto. - informuje Przemysław Rybicki, rzecznik prasowy skierniewickiego ratusza.

Na działce właśnie rozpoczyna się budowa nowego budynku mieszkalnego.

- Będzie to ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalny z tarasami oraz dwuipółkondygnacyjny budynek wzdłuż ulicy. - mówi Sławomir Żułnowski z firmy DS Construction.

Zakończenie budowy jest planowane na 2018 rok.

 

 

dobry
Ocena:
Komentarze (27)
Dodaj komentarz
  • Developer jest nieuczciwy. Zakłamuje prawdę. Opóźnienia ponad rok w oddawaniu budynku teraz nie można sie doprosić żeby dokończył niedokończone roboty na osiedlu. Brak słów. Jak ktoś chce kupować niech się dwa razy zastanowi. Fuszerka na maksa... Można się przejść po jego ukończonych inwestycjach.

    Mieszkaniec Skierniewic 2018-07-20 12:49:32

  • a ten sam deweloper bedzie tez stawial segmenty na dzialce która lokalny biznesmen Wojciech N za rządów poprzednika kupil za 50.tys złotych od miasta a sprzedał deweloperowi za coś koło bańkę (tzn nie on sprzedał bo w miedzyczasie wszystko przepisał na mamusię, żeby zgrywać biednego bez majątku)

    74w3sxcvx2016-04-04 23:59:56

  • ponad dwie banki za taka dzialke to byl dla miasta dobry interes, i dobrze ze bedzie tam budynek dla normalnych ludzi którzy sobie kupia mieszkania, a nie dla menelerii co wyciaga łapy po komunalne zeby dostać za darmo. ogolnie rzecz biorąc margines spoleczny powinien zostac przesiedlony gdzieś na peryferia a nie ulokowany w centrum.

    udg2016-04-04 23:57:36
    • Niestety ta ulica to ... no niestety od zawsze a niby czemu patologia na obrzeża mieszkam na obrzeżu i nie życzę sobie takiego myślenia z patologią się walczy edukuje dzieci a nie zamyka w gettach jakbyś chciał aco to za super interes skąd wiadomo że za lat x ta działka nie będzie kosztowała z pięć razy więcej...

      niy2016-04-05 08:30:33

  • Jasne.Wszyscy chcieliby dalszego rozwoju patologii w tym miejscu-siedliska nieudaczników i pijaków i dzieci biegajacych samopas po ulicy i rzezimieszków co za radio samochodowe 3 lata posiedział a teraz wrócił i bez perspektyw pod Dworzec albo pod Zabkę żebrać na wino. ZASTANÓWCIE SIĘ....

    MIESZKANIEC2016-04-04 11:45:30

  • Ludzie zamiast się cieszyć bo powstanie nowoczesny budynek to jak zwykle coś nie pasuje ,a to że prywatny kupił ,a to że miasto nie da za darmo mieszkań tamta epoka już dano minęła nic się nie dostaje trzeba ciężko zapracować........

    robol2016-04-04 08:21:56
    • Hahahaha, ten koło dworca też jest zapełniony , w 1/10 może-brzydkie jak g..o z atrakcjami typu smród z kebabu-super!!!!!!

      cit.2016-04-05 21:56:49
    • Z czego mam się cieszyć że miasto majątek za psie pieniądze wydaje???? Zastanów się co Ty wypisujesz owszem rodawnictwo jest złem ale miasto może zbudować chociażby muzeum guzików byleby to my mieszkańy byli właścicielami!!!!

      #@2016-04-04 11:33:46
      • prawie 700zł za metr to nie sa psie pieniadze ale wiecej niz wartosc rynkowa przynajmniej ruina nie straszy i mieszkania dla normalnych ludzie beda a nie komunalny klocek dla patologii

        ewjheu2016-04-06 12:12:20
      • tak rzeczywiście to muzeum to pomysł za milion kubańskich pesos normalnie weź przeczytaj co Ty wypisujesz ,a miasto i tak co roku będzie kasowało podatek i bez problemów typu utrzymanie budynku itd itp.

        muzeum guzików ale ja ja 2016-04-04 14:47:49
        • Muzeum to przykład bardziej chodzi o zasade, nie wyprzedaje się majątku no chyba że jesteś bankrutem i wiesz że pies z kulawą nogą na Ciebie nie zagłosuje więc kombinujesz jak koń pod górę ale Ty i tak chyba nie zrozumiesz bo widzisz na krótką metę.

          pęcherzyk lub inaczej bańka z nosa2016-04-04 17:45:59
    • A ja jestem ciekaw co na to mieszkańcy okolicznych bloków. Na pewno budynek zasłoni im dostęp do słońca.

      ciekawski2016-04-04 08:41:11