skierniewickie.pl

Przekaż 1% podatku na skierniewickie organizacje i rozlicz swój PIT samodzielnie

Wtorek 29.01.2019UM Skierniewice

Na stronach internetowych skierniewickiego magistratu można skorzystać z programu do samodzielnego rozliczenia podatkowego za ubiegły rok. Przy okazji można też przekazać 1% podatku na jedną ze skierniewickich organizacji pożytku publicznego.

To już kolejny rok kiedy skierniewiczanie mają możliwość wsparcia lokalnych organizacji pożytku publicznego poprzez program udostępniony przez skierniewicki ratusz. W ramach realizacji kolejnej edycji projektu „Wspieraj lokalnie" urząd miasta uzyskał dostęp do programu do rozliczeń PIT. Program jest w pełni funkcjonalny i gotowy do użycia. Wystarczy kliknąć TUTAJ i wypełnić rozliczenie wskazując jedną ze skierniewickich organizacji pożytku publicznego.
w Skierniewicach.

Dodatkowo w ramach projektu skierniewickie organizacje pożytku publicznego mają możliwość przygotowania prezentacji w programie do rozliczeń PIT, który zamieszczony zostanie na stronie internetowej skierniewice.eu.

- W czasie rozliczenia podatkowego w programie podatnicy zachęcani będą do przekazywania 1% na rzecz naszych OPP. Stworzenie wizytówki jest proste wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz. - informuje Edyta Cieślak z Urzędu Miasta Skierniewice.

Zapraszamy skierniewiczan, żeby przekazali 1% podatku fundacjom i stowarzyszeniom ze swojego miasta. Ponadto w systemie znajduje się opis zalet wynikających ze wspierania lokalnego samorządu oraz sugestia, aby podatnik wpisał w zeznaniu adres zamieszkania w Skierniewicach.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz