skierniewickie.pl

Ratusz czeka na zgłoszenia do tytułu Honorowego Ambasadora Miasta Skierniewice

Poniedziałek 04.01.2021

Do 15 stycznia można składać zgłoszenia kandydatów do tytułu Honorowego Ambasadora Miasta Skierniewice. Wręczenie statuetek odbędzie się 19 lutego.

Kandydatury można składać na specjalnym formularzu, który jest dostępny do pobrania tutaj: http://www.skierniewice.eu/aktualnosci/miasto/honorowy-ambasador-miasta-skierniewice-ratusz-czeka-na-kolejne-kandydatury,621.html

Honorowy Ambasador Miasta Skierniewice to wyróżnienie przyznawane w celu uhonorowania osób i podmiotów prawnych, które swoimi osiągnięciami pozytywnie wpływają na wizerunek miasta, przyczyniając się do jego promocji. Propozycje do tego wyjątkowego tytułu zgłaszać mogą pełnoletni mieszkańcy Skierniewic, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, związki i stowarzyszenia zawodowe oraz podmioty gospodarcze. Termin zgłoszeń upływa 15 stycznia 2021 r. Wyboru laureatów dokona kapituła powołana przez Prezydenta Miasta Skierniewice Krzysztofa Jażdżyka. Wręczenie statuetek odbywa się zwyczajowo podczas uroczystych obchodów jubileuszu nadania praw miejskich – 19 lutego.

Zgłoszenia kandydatur mogą być przesyłane pocztą na adres: Urząd Miasta Skierniewice, ul. Rynek 1, 96-100 Skierniewice, dostarczone osobiście do sekretariatu Urzędu Miasta lub przekazywane poprzez pocztę elektroniczną na adres: sekretariat@um.skierniewice.pl.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz