skierniewickie.pl

Skierniewice: Kanalizacja sanitarna na Zadębiu niebawem gotowa

Poniedziałek 04.03.2019WOD-KAN

Trwa budowa kolejnych odcinków kanalizacji sanitarnej w Skierniewicach. Tym razem prace trwają w ulicach: Prostej, Poziomkowej, Równoległej, Irysowej i Wąskiej.

Na najbardziej zaawansowanym etapie są prace prowadzone w ulicy Prostej i w ulicy Poziomkowej. Tutaj roboty rozpoczęły się na początku roku.

Na Prostej zakończono już roboty budowlano- montażowe. Obecnie trwają prace związane z odtworzeniem nawierzchni ulicy. Termin zakończenia inwestycji został zaplanowany na 13 czerwca br., ale wykonawca deklaruje zakończenie prac przed terminem.

- W ulicy Poziomkowej został wybudowany kanał główny. Obecnie trwają prace przy budowie przykanalików sanitarnych. Pozostało do wykonania odtworzenie nawierzchni. Zakończenie inwestycji planowane jest na 13 kwietnia br. – informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęto roboty budowlano- montażowe przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicy Równoległej i w ulicy Irysowej.

W kwietniu utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy poruszający się ulicą Wąską. Wtedy rozpocznie się budowa kanalizacji właśnie tam.

WOD-KAN prosi kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się ww ulicami.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz