skierniewickie.pl

Skierniewice: Prezydent dostał absolutorium

Wtorek 27.04.2010TSA
Na poniedziałkowej sesji Rada Miasta udzieliła prezydentowi Leszkowi Trębskiemu absolutorium za 2009 rok.

Za absolutorium dla prezydenta głosowało jedenastu radnych, przeciw było dziewięciu, jeden wstrzymał się od głosu.

Leszek Trębski zauważył, że absolutorium do dowód uznania nie tylko dla niego jako prezydenta, ale również dla wszystkich urzędników zatrudnionych w ratuszu i podległych mu spółkach.

Innego zdania było dziesięcioro opozycyjnych radnych, z których Krzysztof jażdżyk, Anna Janus i Tadeusz Roszkowski wymienili listę uwag do działań prezydenta i ratusza w 2009 roku.


bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (7)
Dodaj komentarz
 • Cześć Pati wróciłem właśnie zgodnie z Twoim zaleceniem z portali wp,onetu, gazety ale także z niezaleznej, rp aha no i z blogu Kataryny co prawda tych ostatnich mi nie suflowałaś zapewne już mnie oceniwszy. Teraz zachęcasz do rozmowy na tematy z naszego podwórka, ale o czym mamy rozmawiać poproszę o tą listę uwag opozycyjnych radnych w stosunku do działań prezydenta i ratusza w 2009 roku. \"To jest naprawdę zadziwiające, że ludzie w tym mieście żyją swoim życiem, a władza swoim - zupełnie oderwana od rzeczywistosci. Ale dzień wystawiania rachunku się zbliża dużymi krokami;)\" , zaprawdę zadziwiające jest, że pisze te słowa osoba prawdopodobnie pełnoletnia, ale chyba bez zobowiązań. Sądzę, że powinnaś wprowadzić się do kogoś z tej władzy. Będziemy mieli info dokładne i z pierwszej ręki. To co masz tą listę czy już ostrzysz nóż. Ja Ciebie też pozdrawiam. ;)

  Grzegorz2010-04-28 12:15:39
  • No to powiedz co się robi dla mieszkańców? Skierniewice Cieplice?

   pati2010-04-28 12:55:24
   • Prawdę mówiąc to nie wiem czy się coś robi dla miasta czy nie, nie śledze tego. Nie jestem rzecznikiem żadnej ze stron,zwracam tylko uwagę że informacja jaką przekazuje ten \"artykuł\" jest na poziomie portalu e-skierniewice czyli kopiuj-wklej z prasy. A Ty dodajesz komentarz \" To jest naprawdę zadziwiające, że ludzie w tym mieście żyją swoim życiem, a władza swoim - zupełnie oderwana od rzeczywistosci. Ale dzień wystawiania rachunku się zbliża dużymi krokami\". Co konkretnie miałaś na myśli. Oświeć nas. Powiedz nam droga Pati czego konkretnie dowiedziałaś się z tego artykułu poza tym, że \"Innego zdania było dziesięcioro opozycyjnych radnych\" i \"wymienili listę uwag do działań prezydenta i ratusza w 2009 roku.\" Stąd moje pytanie dlaczego nie ma tu tej listy uwag.Pokaż ją to zobaczymy o co chodzi jednym i drugim. Wiem,wiem znam juz Twoją śpiewkę \"...Mnie tam się podoba. Chociaż wiem, co się na własnym podwórku dzieje. Przynajmniej wiem, że Darek zajmuje się zdrowiem i świetnie mu to idzie.\" Bardzo się cieszymy razem z Tobą i od wczoraj wszyscy to wiemy. Jeżeli mamy o czymś dyskutować to miejmy chociaż jakieś wiadomości. Bo chyba w takim celu umieściłaś tam swój komentarz.To masz te wiadomości czy tak sobie walisz w klawiaturę służbowo. Więcej wiary w ludzi. Pozdrawiam

    Grzegorz2010-04-28 16:19:40
    • Z tego co wiem to wszystkim chodzi o to samo. Merytoryczne argumenty nie mają wielkiego znaczenia, bo obie ekipy juz były przy władzy. Teraz chodzi o przepychankę na stanowisku sternika tego okrętu;) Należy się więc spodziewać i gróźb i próśb, zarzutów, sprzeciwów, kiełbasy wyborczej również, nacisków i nachalnej propagandy - przecież znamy to wszyscy bardzo dobrze...

     pablito2010-04-28 16:41:53

 • Żadnej niespodzianki nie było, niestety...

  Skierniewiczanin2010-04-28 09:24:40
  • nie było i nie będzie bo w tym mieście się nic nie zmienia,...;|(

   skierniewiczanka2010-04-28 10:08:40
   • To jest naprawdę zadziwiające, że ludzie w tym mieście żyją swoim życiem, a władza swoim - zupełnie oderwana od rzeczywistosci. Ale dzień wystawiania rachunku się zbliża dużymi krokami;)

    pati2010-04-28 10:45:23