skierniewickie.pl

Skierniewice: Próba przekupstwa policjanta

Czwartek 29.04.2010TSA
Skierniewiccy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę kierującą samochodem na ulicy Mszczonowskiej. 38-letnia mieszkanka powiatu skierniewickiego chciała uniknąć odpowiedzialności i próbowała przekupić policjantów.

Do zdarzenia doszło 27 kwietnia. Funkcjonariusze w trakcie patrolowania terenu miasta uzyskali informację, że do jednego ze sklepów przy ul. Mszczonowskiej przyjechała oplem kobieta, która jest w stanie nietrzeźwym. Gdy dojechali na miejsce zastali tam jednego z klientów sklepu, który uniemożliwił kierującej pojazdem na kontynuowanie jazdy. Policjanci zatrzymali 38 letnią mieszkankę powiatu skierniewickiego. W trakcie zatrzymania kobieta chcąc przekupić policjantów, jednemu z nich włożyła do kieszeni 100 złotych celem odstąpienia przez funkcjonariusza od dalszych czynności. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała ona 2,3 promila alkoholu w organizmie. Jak ustalili mundurowi, kobieta ta uczestniczyła w spotkaniu „zakrapianym” alkoholem i gdy brakło alkoholu postanowiła udać się na zakupy.

Za kierowaniem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 2 natomiast za wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu kara pozbawienia wolności do lat 10.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (3)
Dodaj komentarz
 • "zyskali informację, że do jednego ze sklepów przy ul. Mszczonowskiej przyjechała oplem kobieta, która jest w stanie nietrzeźwym" - trzeba uważać, oczy i uszy życzliwych zawsze otwarte;)

  afik2010-04-29 09:43:27
  • To dobrze, że ludzie informują policję, to norma na zachodzie, bo to zapewnia sprawne działanie policji.

   pete2010-05-02 16:35:11
   • konfidencja sie szerzy

    chwdp2010-05-02 21:19:26