skierniewickie.pl

Skierniewice: Szukają mordercy psa

Czwartek 12.04.2012bru
Kwota podawana na plakatach szybko ulega dezaktualizacji i ciągle rośnie.
Nawet 5000 złotych może otrzymać osoba, która wskaże sprawcę śmierci psa. Bokserkę znaleziono powieszoną na drzewie w Sierakowicach Lewych koło Skierniewic. Szeroko zakrojoną akcję szukania sprawcy prowadzą internauci, a kwota deklarowanej nagrody ciągle rośnie.

Jeszcze wczoraj nagroda wynosiła 3000 złotych. W internetowej akcji na portalu społecznościowym Facebook internauci deklarują kwoty, które przeznaczą na nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę. Dzisiaj kwota ta osiągnęła już 5000 złotych i ciągle rośnie.

- Po ujęciu sprawcy przez policję, osoba, która w tym pomogła i wskazała mordercę otrzyma nagrodę – mówi Aniela Roehr, inicjatorka akcji.

Dzisiaj również zawiadomienie do prokuratury w sprawie popełnienia przestępstwa ma złożyć Fundacja „Emil”.Do zdarzenia doszło podczas weekendu wielkanocnego. 9 kwietnia około godziny 13.30 policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu martwego psa przywiązanego do drzewa nad rzeką Łupią w rejonie Sierakowic Lewych.  Suczkę bokserkę znalazł spacerujący nad rzeką mieszkaniec Skierniewic.

- Cały czas prowadzimy dochodzenie, ale do dzisiaj nie otrzymaliśmy więcej informacji. Jedyne co udało się ustalić to, że pies błąkał się w okolicy od kilku dni. – mówi Artur Bisingier ze skierniewickiej policji.

W najbliższym czasie plakaty z informacją o nagrodzie zostaną rozwieszone w Sierakowicach Lewych i okolicach.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane