skierniewickie.pl

Skierniewice: Szukają mordercy psa

Czwartek 12.04.2012bru
Kwota podawana na plakatach szybko ulega dezaktualizacji i ciągle rośnie.
Nawet 5000 złotych może otrzymać osoba, która wskaże sprawcę śmierci psa. Bokserkę znaleziono powieszoną na drzewie w Sierakowicach Lewych koło Skierniewic. Szeroko zakrojoną akcję szukania sprawcy prowadzą internauci, a kwota deklarowanej nagrody ciągle rośnie.

Jeszcze wczoraj nagroda wynosiła 3000 złotych. W internetowej akcji na portalu społecznościowym Facebook internauci deklarują kwoty, które przeznaczą na nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę. Dzisiaj kwota ta osiągnęła już 5000 złotych i ciągle rośnie.

- Po ujęciu sprawcy przez policję, osoba, która w tym pomogła i wskazała mordercę otrzyma nagrodę – mówi Aniela Roehr, inicjatorka akcji.

Dzisiaj również zawiadomienie do prokuratury w sprawie popełnienia przestępstwa ma złożyć Fundacja „Emil”.



Do zdarzenia doszło podczas weekendu wielkanocnego. 9 kwietnia około godziny 13.30 policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu martwego psa przywiązanego do drzewa nad rzeką Łupią w rejonie Sierakowic Lewych.  Suczkę bokserkę znalazł spacerujący nad rzeką mieszkaniec Skierniewic.

- Cały czas prowadzimy dochodzenie, ale do dzisiaj nie otrzymaliśmy więcej informacji. Jedyne co udało się ustalić to, że pies błąkał się w okolicy od kilku dni. – mówi Artur Bisingier ze skierniewickiej policji.

W najbliższym czasie plakaty z informacją o nagrodzie zostaną rozwieszone w Sierakowicach Lewych i okolicach.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (37)
Dodaj komentarz
  • plujcie na krzyż i naukę Jezusa dalej! A takich sukinkotów będzie przybywać, mamusiek z Sosnowców, katów zwierząt itd. Przyzwalajmy aby nasze dzieci napierdzielały w strzelanki, tępmy ich wrażliwość. Martwcie się tylko o kasę, lepszy samochód, żeby sąsiad widział, o nowe raty na tv albo coś tam innego. Biegnijmy za tym złudnym szczęściem. Wybierajmy dalej baranów na naszych przedstawicieli w rządzie, którzy skazują nas Polaków na śmierć, bo brak leków, bo trzeba nas wykończyć złymi reformami. Żyjmy jak lemingi, bezmyślnie biegnąc w przepaść. Plujmy dalej na siebie nawzajem, nie dostrzegając panoszącej się gangreny i upadku wartości i miłości względem siebie. Co ta psina musiała czuć...ehhh

    koniec już niedługo2012-04-12 14:32:15
    • Zgadzam się z tobą w dużej części. Tylko ,że czyjeś komentarze TRZEBA ROZUMIEC, a nie mieć łeb zaczadzony tuskową propagandą.

      Art332012-04-13 19:59:08
    • Nauka Jezusa, krzyż. Co niedziela do kościoła. A po robocie wóda i w mordę żonę, bo zupa była za słona? Dziękuję za ten polski katolicyzm. Ilu tych miłosiernych katolików na wsiach trzyma psy na łańcuchu przywiązane pod schodami?

      mefisto2012-04-12 15:09:56
    • Obstawiam, że morderca co niedziela chodzi do kościoła. Tam go nauczyli, że człowiek to jest ulubieniec boga, a zwierzęta są jego własnością i może robić z nimi co chce. Zabicie psa nie jest grzechem, kk potępia to oczywiście, bo o PR musi dbać, ale spowiadać się z tego nie trzeba.

      Polak Katolik2012-04-12 14:48:20
      • Panie Polaku Katoliku. Nie wiem, czy Ty zastanowiłeś się nad co napisałeś, ale to są chyba Twoje własne przemyślenia. Kościół Katolicki nie dość, że potępia morderców, ale daje im szansę. Nie ważne, czy jest się zbójem, czy nie to Bóg Cie Kocha. To jest miłość bezwarunkowa. Jednak każde morderstwo, bo inaczej losu tego psa nie da się opisać, jest grzechem. Każde nie uzasadnione zabójstwo jest grzechem, o ile nie można było postąpić inaczej, ale z reguły da się. Uświadamiam choć może to być dla Ciebie za późno, to jest grzech z którego możesz nie uzyskać rozgrzeszenia. I tak nawiasem, nick jaki wpisałeś, tylko świadczy, że raczej nie jesteś "katolikiem". Zresztą skoro piszesz z taką obojętnością na taką krzywdę, to tym bardziej utwierdzasz mnie w tym przekonaniu. Odsyłam Ciebie do Kościoła, do Pisma Świętego, publikacji katolickich oraz codziennej modlitwy zanim ze chcesz odpisać na moją dość "krytyczną" wiadomość. Panie lekarz. Nie można zabijać zwierząt, ale są wyjątki. Jednak tego aktu przedstawionego w artykule nie da się uzasadnić. To był wyrok śmierci. Mówi się, że człowiek, musi zabijać zwierzęta po to, żeby przeżyć, taka jest natura, ale to jest tylko jedno uzasadnienie, drugie to obrona życia. Jednak oba nie pasują do tego artykułu. Tak naprawdę to człowiek zniżył się niżej niż zwierzęta. Napisałeś, że większą wystawiają nagrodę za zabicie psa niż człowieka? Powiem Ci tak, każdy porządny Katolik, po wskazaniu złoczyńcy, by nie wziął tych pieniędzy, ewentualnie przeznaczył na odpowiednie cele, np. wpłacił do jakieś fundacji dla zwierząt. Tak na zakończenie. Mamy rozum, ale nie potrafimy z niego korzystać. A nie wrażliwość na krzywdy, czyni z nas niestety "potwory".

        AC2012-04-18 12:47:07
    • a co ma jedno z drugim wspólnego?

      prion2012-04-12 14:45:50
    • Niech zgadnę - jedynym wybawieniem i zbawieniem jest niezłomna wiara w misję Małego Jarosława?

      fanatyzm=faszyzm2012-04-12 14:35:26

  • k...a, zabijają dzieci, zabijają psy, wszystko- co niewinne.

    j.2012-04-12 13:12:15

  • co za ch................... :(((

    skierniewiczanka2012-04-12 12:16:18
    • Tego ch... powinni powiesić za jaja za to co zrobił.

      Zirytowany2012-04-12 12:50:58
      • Zabiłabym tego palanta który tak okrutnie skrzywdził tego psiaka

        Gosik2012-04-25 07:15:49
      • popieram do piachu ze skur.......

        IWONA2012-04-15 19:38:51
      • SKAD WIECIE ZE TO CH... A NIE K...?

        SCEPTYK2012-04-12 22:29:44