skierniewickie.pl

Startuje strona rowerowelodzkie.pl

Środa 21.11.2018UM Skierniewice

rowerowelodzkie.pl - na tej witrynie mieszkańcy województwa łódzkiego mogą rozpocząć przygodę z rowerem publicznym w naszym regionie. Już dziś można rejestrować tam swoje swoje indywidualne profile.

Rejestracja na stronie rowerowelodzkie.pl to pierwszy krok do tego, by wypożyczyć publiczny jednoślad. To jedna z trzech możliwości przystąpienia do systemu, który obsługuje miejskie rowery. Jak zapewnia wykonawca inwestycji, swoje konto można założyć również poprzez infolinię (+48 42 214 40 00) oraz mobilną aplikację, która lada moment powinna zostać udostępniona na smartfony działające w systemach Android oraz iOS. Po rejestracji użytkownik za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-maila otrzyma specjalny PIN, niezbędny do logowania. Ostatnim krokiem jest uiszczenie opłaty inicjalnej. Tę w kwocie 20 złotych można wpłacić poprzez stronę rowerowelodzkie.pl, korzystając chociażby z systemu szybkiej bankowości elektronicznej.

Wypożyczenie roweru możliwe będzie poprzez: aplikację mobilną Rowerowe Łódzkie, przyłożenie sparowanej karty dotykowej RFID lub kontakt z Infolinią. Za pomocą aplikacji mobilnej wystarczy zeskanować kod QR na rowerze lub wpisać numer roweru oraz wybrać opcję WYPOŻYCZ ROWER. Późniejszy zwrot roweru następuje poprzez zapięcie blokady o-lock.

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane