skierniewickie.pl

Straż Miejska pomoże osobom starszym i chorym

Poniedziałek 16.03.2020

Osoby starsze i obłożnie chore są szczególnie narażone na skutki zachorowania koronawirusem. Skierniewicka Straż Miejska pomoże osobom szczególnie potrzebującym w zakupach produktów pierwszej potrzeby.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego wraz ze Strażą Miejską rozpoczęło akcję zaopatrywania najbardziej potrzebujących w produkty pierwszej potrzeby.
W tym celu można kontaktować się z dyżurnym pod numerem telefonu 602305838 oraz pod numer bezpłatny 986. Bardzo ważne: pomoc realizowana jest w wyjątkowych sytuacjach, adresowana wyłącznie do mieszkańców starszych i obłożnie chorych i dotyczy jedynie zakupów produktów pierwszej potrzeby!

Skierniewicki ratusz apeluje jednocześnie o wspólnotowe działania. Jeżeli mamy wiedzę o osobach starszych lub potrzebujących pomocy, powinniśmy się nimi zainteresować i w miarę możliwości i rozsądku wesprzeć je. Wystarczy kontakt telefoniczny, zrobienie podstawowych zakupów i pozostawienie ich przy drzwiach wejściowych - to ułatwi przetrwanie wyjątkowej sytuacji.

Jednocześnie apelujemy do skierniewiczan o pozostawanie w domach i szczególne unikanie miejsc skupisk zbiorowych.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane