skierniewickie.pl

Sylwester w Skierniewicach!

Poniedziałek 30.12.2019

Szampańska zabawa z „Elvisem Presleyem" i zespołem The Kings Friends na płycie rynku i filmowa noc z polskimi komediami w Polonezie – to tegoroczne propozycje miasta na sylwestrową noc.

Rok 2019 powoli zmierza do końca. Warto zatem pożegnać go w wyjątkowy sposób, dlatego ratusz zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy na skierniewickim rynku. Od godz. 22:00 w imprezowe klimaty wprowadzi nas dj Michał Marat. Następnie na scenie zamelduje się zespół The Kings Friends, który zaprezentuje najpopularniejsze covery ostatnich lat! O północy przywitamy wszyscy Nowy 2020 Rok, wznosząc toast wspólnie z władzami miasta. Nie zabraknie pokazu sztucznych ogni, lampki szampana i wzajemnych życzeń. Kilka minut później na scenie pojawi się „Elvis Presley" z zespołu The Kings Friends, który zaprezentuje największe przeboje Króla Rock and Rolla. Na koniec muzyczne stery przejmie dj, który zadba o klubowe klimaty i zabawę do białego rana. Nie może Was zabraknąć.

Sylwester Miejski na Rynku!

22:00 – Dj set – Michał Marat
23:00 – The King's Friends – cover set
23:45 - Michał Marat – Dj set.
23:55 – Życzenia Prezydenta Miasta Skierniewice
00:00 – Powitanie Nowego Roku – pokaz sztucznych ogni
00:06 – The King's Friends – Elvis Presley
00:40 – Michał Marat – Dj Set.

Polska noc filmowa w Polonezie

W tym roku miasto przygotowało również alternatywę dla skierniewickich kinomaniaków, pragnących powitać Nowy Rok w bardziej spokojnym klimacie. O godz. 22:00 w Kinoteatrze Polonez rozpocznie się sylwestrowa noc z polskimi komediami. Na początek na wielkim ekranie zobaczymy premierę filmu – „Futro z misia" – czyli historię szefa podhalańskiej mafii w gwiazdorskiej obsadzie występują: Sławomir Zapała, Izabela Miko, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura i Michał Milowicz.

O północy czeka poczęstunek i lampka szampana, a chwilę później kolejna filmowa uczta, przedpremiera filmu „Mayday". Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz... Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie... a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Cena biletów indywidualnych: 20 zł za film, do nabycia w kinowych kasach!
Zapraszamy, życząc wszystkim szampańskiej zabawy i szczęśliwego 2020 roku!!!

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz