skierniewickie.pl

Zakończyła się budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Prostej

Czwartek 11.04.2019ZWiK WOD-KAN

Dwa miesiące przed planowanym terminem zakończyły się prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicy Prostej na osiedlu Zadębie.

9 kwietnia 2019 roku przyjęto ukończoną inwestycję. Zakres prac obejmował budowę 287,27 m kanalizacji sanitarnej oraz 89 m (16 szt.) odejść bocznych do granic nieruchomości.

Mieszkańcy ul. Prostej będą mogli podłączyć się do kanalizacji sanitarnej. Pierwszym krokiem jest wypełnienie i złożenie w siedzibie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" Sp. z o.o. wniosku o wydanie warunków technicznych przyłączenia do sieci wod- kan – druki są dostępne na stronie wodkan-skierniewice.com.pl w zakładce „Do pobrania".

Przypominamy, że powyższa inwestycja została zrealizowana w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w mieście Skierniewice- etap II", na który zostało pozyskane rekordowe dofinansowanie w wysokości 73 112 816,14 zł. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 na podstawie umowy o dofinansowanie podpisanej 10 marca 2017 r.

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane