skierniewickie.pl

Zatrzymali nożownika z Skierniewic

Środa 08.01.2020

Skierniewiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który 1 stycznia nad ranem ugodził nożem skierniewiczanina przy ul. Sienkiewicza. Do zatrzymania doszło na terenie województwa dolnośląskiego.

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok około godz. 5 nad ranem. Policjanci ogniwa dochodzeniowo- śledczego skierniewickiej komendy zostali skierowani na ulicę Sienkiewicza w związku ze zgłoszeniem dotyczącym ugodzenia 20-letniego skierniewiczanina nożem w nogę i ramię.

- Ustalono, że mężczyzna wcześniej rozmawiał z dwoma lub trzema osobami. W pewnym momencie mężczyzna upadł na ziemię, a osoby stojące z nim uciekły. Jedną z tych osób, sprawcą uszkodzenia ciała, miał być 20 – letni skierniewiczanin. Sprawa została objęta śledztwem przez Prokuraturę Rejonową w Skierniewicach. – informuje policja.

3 stycznia 2020 roku kryminalni ustalili, że podejrzewany może przebywać na terenie województwa dolnośląskiego. Tego samego dnia wieczorem wyjechali do Lubina zatrzymać mężczyznę. Nad ranem 4 stycznia 2020 roku, zapukali do jednego z mieszkań przy ul. Skłodowskiej. Ustalenia potwierdziły się – na miejscu zostali 20-letni skierniewiczanin oraz drugiego z uczestników zdarzenia z sylwestrowej nocy. Tego samego dnia usłyszeli oni prokuratorskie zarzuty, a 5 stycznia 2020 roku sąd postanowił o tymczasowym aresztowaniu 20-latka na 3 miesiące. Zarzut utrudniania postępowania, poprzez udzielenie pomocy w zacieniu śladów usłyszał też 34-letni skierniewiczanin, który zabrał z miejsca zdarzenia narzędzie, którym posługiwał się sprawca. Został on objęty dozorem policji.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane