skierniewickie.pl

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Skierniewicach

Piątek 04.09.2020

Od 2 października do 20 listopada w Skierniewicach trwać będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Podajemy terminy odbiorów na poszczególnych ulicach.

Przypominamy, że odpady należy wystawić przed posesję przy drodze dojazdowej do nieruchomości. Odpady będą odbierane w ilościach wskazujących na pochodzenie z gospodarstwa domowego z konkretnej nieruchomości. Osoby zainteresowane mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerem telefonu firmy EKO-REGION sp. z o. o. (46) 833 33 34.

Prosimy o wystawienie odpadów najpóźniej do godz. 7.00 w dniu odbioru, odpady nie wystawione w terminie nie będą zabierane.

Odbierane będą:
1. zużyty sprzęt AGD, RTV do recyklingu (np. radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki, odkurzacze w całości)
2. zużyte opony od samochodów osobowych (do 4 szt.)
3. złom metalowy
4. dywany, wykładziny
5. zużyte meble i elementy stolarki (np. drzwi, okna z szybami)
6. baterie i akumulatory
7. czysta folia po materiałach budowlanych, meblach (max do 0,5 m3 w paczkach po 20 kg)

Nie będą odbierane:
1. gruz
2. kamienie
3. odzież, buty, kołdry, tekstylia
4. lekarstwa
5. szkło luzem
6. materiały budowlane np. cegła, izolacyjne (styropian, wełna mineralna)
7. opakowania po farbach, olejach itp.
8. odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych, punktów usługowych, gospodarstw rolnych
9. odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne nie wymienione (np. papa)
10. obudowy po sprzęcie AGD, RTV, komputerach itp.
11. posegregowane drobne odpady komunalne zgromadzone w workach, które można oddać w PSZOK

HARMONOGRAM

02.10.2020
Skłodowskiej , Czerwona, Przemysłowa.

06.10.2020
Makowska, Malinowskiego, Żurawia, Drążkiewicza, Chroboczka, Niecała, Łabędzkiego, Krzywoń, Polna, Sikorskiego, Długosza, Wysockiego, Kasprowicza, Paczkowskiego, Paderewskiego, Bracka (dawniej Zubrzyckiego).

09.10.2020
Czysta, Św. Floriana, Słoneczna, Okrzei, 1-go Maja, Pl. Dąbrowskiego, Rzeczna, Kościelna, Jagiellońska, Mireckiego, Batorego, Tuwima, Kilińskiego, Św. Stanisława, Koszarowa.

16.10.2020
Dąbie, 500-lecia, Topolowa, Balcerowska, Różana, Tulipanowa, Niezapominajek, Klonowa, Raciborskiego Świerkowa, Wierzbowa, Jaśminowa, Małkowskiego, Miodowa, Konwaliowa, Zadębie – posesje o nr nieparzystych.

23.10.2020
Łowicka, Sucharskiego 12 A i 14 A, Hallera 25 (dawnej Hibnera), Wyszyńskiego, Orzeszkowej, Jasna, Wiosenna, Samotna, Bielańska, Widok do Łowickiej, Kameralna, Starbacicha, Wesoła Sybiraków, Orkana 2 B, Sucharskiego 12a,14a.

27.10.2020
Reja, Irysowa, Gerbery, Kaktusowa, Bratkowa, Bananowa, Mandarynkowa, Cytrynowa, Gajowa, Krokusowa, Górna, Pomarańczowa. Cicha, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Mackiewicza (dawniej Szenwalda), Staffa, Broniewskiego, Słowackiego, Żeromskiego, Budowlana, Wschodnia.

29.10.2020
Poniatowskiego, Jeżewskiego, Traugutta, Liliowa, Daliowa, Gladioli, Hortensji, Storczykowa, Chabrowa, Nasturcjowa, Narcyzowa, Modrzewskiego, Kochanowskiego, Staszica, Kołłątaja, Korczaka, Jordana, P. Skargi.

30.10.2020
Kościuszki, Moniuszki, Wieniawskiego, Plantowa, Willowa, Piłsudskiego, Krasickiego. Nowomiejska, Waryńskiego, Sierakowicka, Łączna, Zwierzyniecka, Sosnowa, Kasztanowa, Listopadowa, Chopina, Racławicka.

02.11.2020
Kolbe, Parowozowa, Pasażerska, Torowa, Trakcyjna, Rekreacyjna, Wagonowa, Podkładowa, Domarasiewicza, Kolejowa, Warszawska, Grabina.

04.11.2020
Widok do nr 31, Stęborowskiego, Kombatantów, Sułkowskiego, Wagnera, Twarowskiej, Sienna, Rolna, Wiejska, Składowa, Nowobielańska, Szarych Szeregów, Asnyka nr 54-76.

05.11.2020
Zadębie –posesje o nr parzystych, Kalinowa, Szarotek, Krzywa, Lipowa , Brzozowa, Jodłowa, Akacjowa, Jarzębinowa.

06.11.2020
Reymonta, Gałeckiego, Lelewela, Sienkiewicza, Konstytucji 3-Maja, Mickiewicza, Rynek, Prymasowska, Rybickiego, Warzywnicza, Instytutowa, Sobieskiego, Strykowska, Mazowiecka, Miła, Kwiatowa, Partyzantów, Sadowa, Kaczorowskiego (dawniej Buczka), Pomologiczna, Łąkowa, Urocza.

12.11.2020
Bohaterów Westerplatte, Gwardzistów, Bitwy pod Lenino, Powstańców Warszawy, Podchorążych, Kosynierów, Artyleryjska, Sulińskiego ( dawna Berlinga), Czwartaków, Dywizjonu 303, Ułańska, Szwoleżerów, Miedniewicka.

13.11.2020
Bajkowa, Wiklinowa, Jastrzębia, Leśnej Polanki, Kr. Maciusia, Czerwonego Kapturka, Jagodowa, Jaskółcza, Ziołowa, Zagajnikowa, Wiewiórcza, Kubusia Puchatka, Brzechwy, Skłodowskiej 157/A,B,C,D.

16.11.2020
Łódzka, Piekarska, Feliksów, Golfowa, Ustronna, Młynarska, Wąska, Poprzeczna, Równoległa, Prosta, Zaułek, Przechodnia, Podmiejska, Napoleońska, Żwirowa, Na Piaski, Halinów, Boczna.

17.11.2020
Mszczonowska, Podleśna, Pamiętna, Długa, M. Konopnickiej, Ogrodowa, Wspólna, Al. Niepodległości, Myśliwska, Rawska, Kątna, II Pułku Berlińskiego, Trzcińska, Graniczna, Strobowska, Kopernika.

18 .11.2020
Harcerska, Sportowa, Wojska Polskiego, Strzelecka, Kozietulskiego, Senatorska, Próchnika, Spokojna, Pogodna,

19.11.2022
Armii Krajowej, Działkowa, Gójskiego, Skrzypka, Północna, Matejki, Wyspiańskiego.

20.11.2020
Batalionów Chłopskich, Wittenberga, Dobra, Witkacego, Zielna, Zielona, Barbary Radziwiłłówny, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Czarnieckiego, Prądzyńskiego, Chodkiewicza, Żółkiewskiego, Koniecpolskiego, Zamoyskiego.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz