skierniewickie.pl

Zmiany organizacji ruchu w ulicy Mireckiego

Piątek 24.01.2020

Trwa przebudowa ulicy Rawskiej w Skierniewicach. W związku z tym zmianie ulega organizacja ruchu w przyległej ulicy Mireckiego – do odwołania jest ona dwukierunkowa.

Trwa frezowanie drugiej połowy ulicy Rawskiej wraz z przyległymi uliczkami. - W związku z tym wprowadzamy czasową zmianę organizacji ruchu. Do odwołania ul. Mireckiego stanie się zatem dwukierunkowa. Wjazd i wyjazd będzie możliwy od strony ul. Batorego - słyszymy w wydziale dróg i komunikacji skierniewickiego ratusza.

Zmiany są związane z trwającą od początku roku przebudową ul. Rawskiej od al. Niepodległości do ul. Mszczonowskiej, która ma potrwać do końca października 2020 roku. Przypomnijmy, że w ramach inwestycji przebudowane zostaną skrzyżowania z ulicami: Mszczonowską, Mireckiego, Ogrodową, Długą i Św. Stanisława. W miejscu dotychczasowej „przecinki" z Al. Niepodległości powstanie jednopasmowe rondo z pięcioma wylotami, co pozwoli bezkolizyjnie wprowadzić ruch z ul. Kilińskiego. Cała ulica zostanie poszerzona do sześciu metrów. Nie zabraknie także kolejnych odcinków chodnika i niezwykle potrzebnych miejsc postojowych (40). Inwestycję dopełnią chodniki, oświetlenie, fragment ścieżki rowerowej oraz nasadzenia drzew i krzewów. Nie zabraknie także przebudowy i modernizacji infrastruktury technicznej.

Apelujemy o ostrożność w rejonie prowadzonych prac. Jeśli pojawicie się w tej części miasta zdejmijcie nogę z gazu, zachowajcie ostrożność i zwróćcie uwagę na oznakowanie. Remont ulicy generuje spore utrudnienia.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz