skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj bilet na koncert Kazik & Kwartet ProForma

Czwartek 04.02.2016

Od 1 lutego w Łowickim Ośrodku Kultury trwa XVII OCH Film Festiwal. Oprócz ciekawych projekcji filmowych tegoroczna edycja festiwalu bogata jest w wydarzenia muzyczne. Jednym z nich jest koncert Kazika Staszewskiego w towarzystwie Kwartetu Pro-Forma. Dla naszych czytelników mamy jedno pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Aby zdobyć zaproszenia należy:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Ile osób liczy Kwartet Pro-Forma?
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu oraz prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „KAZIK”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowany 1 zwycięzca. Na maile czekamy do czwartku, 25 lutego, do godz. 20.30 . Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w piątek, 26 lutego od godz. 12.00.

Koncert odbędzie się w niedzielę 28 lutego, w Kinie Fenix przy ul. Podrzecznej 20 w Łowiczu

Początek koncertu: godz. 19:30.

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „KAZIK” oraz na odpowiedzi na pytanie konkursowe zawarte w treści konkursu.
4. Nagrodą w konkursie jest 1 pojedyncze zaproszenie na koncert Kazik & Kwartet ProForma do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji 1 wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie kina FENIX przy ul. Podrzecznej 20 w Łowiczu.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (13)
Dodaj komentarz
 • witam, czytam te komentarze i się zastanawiam który wy artykuł komentujecie? chyba nie ten z konkursem pod którym się wyświetlają te komentarze?

  Pablo2016-02-08 20:21:25
  • Ech, artyści,artyści i ta ich wolność słowa...:)

   ;)2016-02-08 21:16:49

 • Życie łatwo weryfikuje to, co napisałem ,otóż, (zaraz koło ratusza) ,w miejscu urodzenia poety (i oficera września 1939) -T. SUŁKOWSKIEGO widzialem ,że robiony jest bardzo gruntowny remont tej kamienicy... Zupełnie przypadkowo ,podczas spaceru.. Może któryś z lokalnych "władców", łaskawie by nas,mieszkańców poinformował, czemu to ma służyć ,jaki jest zakres prowadzonych prac i czy za kilka m-cy ostaną się chociaż te dwie pamiątkowe tablice...

  cit.2016-02-07 14:26:48

 • Po jakimś przedstawieniu , pewnie z 15 lat temu tak ostro "dyskutowaliśmy" (jeszcze rampa była) o sztuce,że zamiast swoich pantofli .. założyłem trampki, hahahaha... I działo się wówczas i dyskutowało się, bywało, ogladało, dopytywało, a dziś trzeba mieć świadomość,że to wszystko odchodzi, karleje,a lokalni "cinownicy" jeszcze mają pretensję ,że na kulturę (tę pisaną z dużej litery) potrzebne są jakieś środki... Churchil powiedział,że II wojna "toczyła się właśnie o kulturę"-tylko ,czy ktoś z lokalnych władz o tej postaci w ogóle słyszał..?

  cit.2016-02-07 14:22:02

 • Pamiętam ,jak jechaliśmy do szkoły , do Bolimowa rano i Caban (jeszcze go tak wtedy nie znałem) wsiadał z 2 wielkimi koszami do PKSu. Około 2 czy 3 po południu były pełne grzybów... Potem nieco się z nim zakolegowałem.. Bardzo barwna postac miasta, a niemal nikt o nim nie pamięta... Bardzo wyłamywał się tym wszystkim stereotypom, żył ,tak jak uważał, żył barwnie...

  cit.2016-02-05 23:00:13
  • Tak, ale uważany był za wariata niemal na równi z Hanką Boczkówną:)

   gusio2016-02-06 12:13:28
   • A czy ktoś wie,że śp.Hanna miała bardzo traumatyczne przeżycia z okresu II wojny...? Nie pisze tego, by się czepiać, tylko by naświetlić sytuację, że psychiczna choroba zawsze ma jakieś swoje źródło...

    cit.2016-02-09 15:54:53
   • Tylko prymityw mógł i z pewnością tak myślał lecz mimo tego iż żył w innych czasach nikt nie śmiał z niego drwić. Miałem to szczęście kolegować się z nim od dziecka, zazdrościliśmy że ma tak superową mamę która pozwalała żeby koledzy mogli malować u niego po ścianach...był wrażliwym i cholernie inteligentnym człowiekiem... Hania, była chora ale i z niej nikt się nie miał prawa nabijać chociaż nie powiem jako dzici z chęcią ją wkurzaliśmy lecz biada temu którego rodzic to zobaczył.

    19662016-02-06 19:11:36
  • Może warto odświeżyć mieszkańcom pamięć o nim , tylko jak to zrobić jak w dzisiejszych czasach to każdy narcyz i nawet jak coś przypomina jak np. Odtwarzacze historii to też poprzez " o Boże jak ja pięknie wyglądam w tym mundurze"...

   rocznik2016-02-06 08:52:22
   • Kiedys, pewnie z 10 lat temu Dany cos w ItS o Pawle napisał... W codziennej krzątaninie zapominamy o takich ludziach, autentycznie nieprzeciętnych, wewnętrznie wolnych, jakoś rzeczywiście umiejących żyć "na uboczu systemu"... Mamy współcześnie do czynienia z czyms , co określa się "dyktaturą merytorokracji", czyli czymś całkowicie przeciwnym temu o czym wyżej... Zachęcam gorąco, jeśli ktoś ma pamiątki, jakieś prace plastyczne-cokolwiek Pawła czy Roberta-pogadajcie z kimś z ItS czy Głosu-może uda się z tego stworzyć jakiś większy tekst "pro memoria"...

    cit.2016-02-06 20:47:50
    • W tym Cię popieram!!!!!!!!!!! Nie jakieś pseudoakcje promujące tą czy śmą władze ale autentyk...bo czy się komyś podoba czy nie to co po nim to tylko nędzne popłuczyny

     19662016-02-06 21:24:46
     • Ludzie, przecież mamy w Skierniewicach jedynie słusznego, prawdziwego artystę ,Lecha M. który otrzymał za Jabłońskiej zaszczytny tytuł Ambasadora Skierniewic i tak Skierniewicom ambasadoruje, że jak pisze wczorajszy "Fakt", policja go zwinęła w Zielonej Gorze z ulicy, kompletnie pijanego i awanturującego się w towarzystwie dwóch panienek które bohatersko próbowały go odbić z rąk stróżów prawa. Cała trójka wyladowała w izbie wytrzeźwień. To dopiero promocja i chwała

      zgrd2016-02-09 13:29:38
      • No to faktycznie zbrodni się dopuścił...

       cit.2016-02-09 13:31:46