skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj bilety na ACID DRINKERS

Poniedziałek 04.04.2016

W najbliższy piątek 8 kwietnia na małej scenie kinoteatru Polonez w ramach projektu „W RYTMIE ROCKA" odbędzie się koncert zespołu ACID DRINKERS. Mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Aby wygrać zaproszenie należy spełnić wszystkie warunki konkursu:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres: skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „ACID DRINKERS”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 2 zwycięzców. Na maile czekamy do czwartku 7 marca, do godz. 10.00. Imię i nazwisko osób, które otrzymają zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 15.00 .

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „ACID DRINKERS”.
4. Nagrodą w konkursie są 2 podwójne zaproszenia na koncert ACID DRINKERS do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra 2 wylosowanych uczestników, który spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po wcześniejszym uzgodnieniu ze zwycięzcą
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane