skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj bilety na koncert Stanisław Soyka & Wojciech Karolak TRIO

Wtorek 26.04.2016

W najbliższą sobotę 30 kwietnia na scenie kinoteatru Polonez z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu odbędzie się koncert projektu Stanisław Soyka & Wojciech Karolak TRIO „Swing Communication”. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Aby wygrać zaproszenie należy spełnić wszystkie warunki konkursu:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres: skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „SOYKA”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma podwójne zaproszenie na koncert. Na maile czekamy do czwartku 28 kwietnia, do godz. 18.00. Imię i nazwisko osób, które otrzymają zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w piątek 29 kwietnia od godz. 10.00 .

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „SOYKA”.
4. Nagrodą w konkursie są 1 podwójne zaproszenie na koncert projektu Stanisław Soyka & Wojciecha Karolak TRIO „Swing Communication” do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra 1 wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana za okazaniem dowodu tożsamości tuz przed koncertem w kasie klubu Krańcoofka przy ul Piotrkowskiej 29.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane