skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj bilety na łódzki hip-hopowy festiwal STREET FEST 2015

Poniedziałek 12.10.2015

W najbliższą sobotę 17 października na scenie łódzkiego klubu Bedroom odbędzie się największy klubowy hip-hopowy festiwal w Łodzi STREET FEST 2015. Tego wieczoru na scenie zobaczymy m.in. Kali & Ganja Mafia, Paluch, Kękę, Kafar Dix37 i Krasza. Mamy dla Was 2 pojedyncze wejściówki na to wydarzenie.

Aby zdobyć bilet należy udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny) oraz wysłać do nas maila ze swoim imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „STREET FEST 2015”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 2 zwycięzców. Na maile czekamy do czwartku, 15 października, do godz. 23.30 . Imiona i nazwiska osób, które otrzymają wejściówki będą dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w piątek, 16 października od godz. 12.00.

STREET FEST 2015

LINE-UP:
KALI 50/50 & Ganja Mafia (Ganja Mafia Label)
Paluch Oficjalnie (B.O.R Records)
KęKę Radom (Prosto Label)
KAFAR DIX37 (Step Records)
Krasza (9LITER FILMY)
Gavor_BWS (Blood Money Entertainment)

BILETY:
30 pln - I pula (100 szt.) - WYPRZEDANE!
40 pln - II pula (500 szt.) - NA WYCZERPANIU!
50 pln - III pula (400 szt.)
80 pln - bilet VIP (25 szt.) - WYPRZEDANE!

BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY ONLINE:
Napisz maila na mateusz@pullup.pl, w tytule wiadomości wpisując "LODZKIRAP.PL STREET FEST" - w odpowiedzi dostaniesz zwrotnego maila ze szczegółami.

Brak ograniczeń wiekowych! Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu.

Początek imprezy godz. 19.00

Organizatorzy: Portal lodzkirap.pl, ekipa Pull Up

Klub Bedroom, ul. Moniuszki 4A, Łódź

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym oraz wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „STREET FEST 2015”
4. Nagrodą w konkursie są dwie pojedyncze wejściówki na hip-hopowy festiwal STREET FEST 2015 do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygrają dwóch wylosowanych uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie tuż przed imprezą
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz