skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj bilety na pokazy kaskaderskie - Streets Owners

Środa 23.09.2015

W najbliższy piątek 25 września na Stadionie Miejskim w Skierniewicach odbędą się pokazy kaskaderskie - Streets Owners. Mamy dla Was 8 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie.

Aby zdobyć zaproszenie na pokazy kaskaderskie - Streets Owners należy udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny) oraz wysłać do nas maila ze swoim imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „Streets Owners”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 8 zwycięzców. Na maile czekamy do czwartku, 24 września, do godz. 12.30 . Imiona i nazwiska osób, które otrzymają zaproszenie będą dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia wieczorem od godz. 20.30 .

Impreza odbędzie się w godzinach 18:00-19:30 na Stadionie Miejskim w Skierniewicach przy ul. Pomologicznej 8 .

Bilety do nabycia od godziny 17.00 w kasie imprezy w cenie 20,00 zł .

O imprezie:

Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplatane scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem - Tonda Paroubek & Friends - udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts.

Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa - to fundament, na którym powstał projekt Streets Owners

Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym oraz wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „Streets Owners”.
4. Nagrodą w konkursie jest 8 zaproszeń na pokazy kaskaderskie - Streets Owners do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygra 8 wylosowany uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie tuż przed imprezą
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
11. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
12. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane