skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj zaproszenie na koncert Marii Peszek

Niedziela 15.05.2016

W sobotę 28 maja na scenie kinoteatru Polonez w ramach projektu „W RYTMIE ROCKA”. odbędzie się koncert Marii Peszek z zespołem. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Aby wygrać zaproszenie należy udostępnić konkurs na swojej tablicy w serwisie Facebook (profil publiczny – warunek konieczny) oraz przesłać do nas odpowiedź na pytanie:

Podaj wszystkie tytuły albumów nagranych przez Marię Peszek.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: skierniewickie.pl@o2.pl wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz nr telefonu w tytule maila pisząc: „M. Peszek”.

Na maile czekamy do środy 25 maja, do godz. 18.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w czwartek 26 maja od godz. 18.00 .

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „M. Peszek”.
4. Nagrodą w konkursie jest jedno podwójne zaproszenie na koncert Marii Peszek z zespołem do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra jeden wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana za okazaniem dowodu tożsamości tuz przed koncertem w kasie kina Polonez za okazaniem dokumentu tożsamości.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz