skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj zaproszenie na koncert ZAKOPOWER

Poniedziałek 02.11.2015

W sobotę 21 listopada na skierniewickiej hali OSiR odbędzie się koncert grupy ZAKOPOWER promujący ich najnowszy krążek „Drugie pół”. Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Aby zdobyć zaproszenia należy:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak nazywa się frontman zespołu ZAKOPOWER,
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu oraz prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „ZAKOPOWER”

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 4 zwycięzców. Na maile czekamy do niedzieli, 15 listopada, do godz. 23.30 . Imiona i nazwiska osób, które otrzymają zaproszenia będą dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w poniedziałek, 16 listopada od godz. 12.00.

Początek koncertu godz. 18.00

Hala OSiR Nr 1 ul. Pomologiczna 10

Bilety również do nabycia w cenie 60,00 zł w hali OSiR nr 1 ul. Pomologiczna 10, oraz Sklepie Muzycznym " U Kingi" ul. Pod Filarami" a także na stronach: Ticketpro.pl ; Kupbilecik.pl ; Biletin.pl ; Biletyna.pl ; Biletomat.pl . Informacje i zamówienia zbiorowe: 518 166 869

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „ZAKOPOWER” oraz na odpowiedzi na pytanie konkursowe zawarte w treści konkursu.
4. Nagrodą w konkursie są 4 podwójne zaproszenia na koncert grupy Zakopower do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygra 4 wylosowanych uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po zakończeniu konkursu i ustaleniu ze zwycięzcami sposobu dostarczenia zaproszeń
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane