skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj zaproszenie na spektakl

Czwartek 08.10.2015

Przed nami kolejny konkurs. Tym razem na naszych czytelników czekają 2 podwójne zaproszenia na spektakl w wykonaniu warszawskiego „Teatru Podaj Dalej” pt. KANDYDAT.

Tradycyjnie już, aby zdobyć zaproszenie należy udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny) oraz wysłać do nas maila ze swoim imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „KANDYDAT”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 2 zwycięzców. Na maile czekamy do niedzieli,11 października, do godz. 23.30 . Imiona i nazwiska osób, które otrzymają zaproszenie będą dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w poniedziałek 12 października od godz. 9.30.

Bilety na spektakl do nabycia również w kasie kinoteatru Polonez, w cenie 25,00zł i 30,00zł.

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym oraz wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „KANDYDAT”.
4. Nagrodą w konkursie są 2 podwójne zaproszenia na spektakl KANDYDAT do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygrają 2 wylosowanych uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie tuż przed imprezą
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
11. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
12. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane