skierniewickie.pl

KONKURS: Zaproszenia na Ogólnopolski Przegląd Kabaretów FeTKa 2017

Środa 01.03.2017

Najbliższy weekend to prawdziwa uczta dla miłośników dobrego humoru. W ramach Festiwalu Twórczości Kabaretowej w sobotę 4 marca odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Kabaretów a gwiazdą wieczoru będzie krakowska grupa improwizacji AD HOC. Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Aby zdobyć zaproszenie odpowiedz na pytanie konkursowe:

Który raz z kolei w Skierniewicach odbywać się będzie festiwal kabaretowy pod nazwą FeTKa?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: skierniewickie.pl@o2.pl wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz nr telefonu w tytule maila pisząc: „FeTKa 2017". Na maile czekamy do piątku 3 marca, do godz. 10.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 15.00

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na odpowiedzi na pytanie konkursowe, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „FeTKa 2017".
4. Nagrodą w konkursie są 3 podwójne zaproszenia na sobotni Ogólnopolski Przegląd Kabaretów FeTKa 2017 do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra trzech wylosowanych uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzcy zostaną powiadomieni na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana za okazaniem dowodu tożsamości w kasie kina Polonez za okazaniem dokumentu tożsamości.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz