skierniewickie.pl

Konkurs: Wygraj bilet na dwudniowy maraton kabaretowy FETKA 2016

Wtorek 04.10.2016

Najbliższy piątek i sobota to prawdziwa uczta dla miłośników dobrego humoru. W ramach Festiwalu Twórczości Kabaretowej w piątek (7.10) odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Kabaretów a w sobotę (8.10) wystąpią gwiazdy sceny kabaretowej: kabaret JURKI, HRABI oraz O TAK O. Dla naszych czytelników mamy jedno (pojedyncze) zaproszenie na to dwudniowe wydarzenie.

Aby zdobyć zaproszenie odpowiedz na pytanie konkursowe:

Który raz z kolei w Skierniewicach odbywać się będzie festiwal kabaretowy pod nazwą FeTKa?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: skierniewickie.pl@o2.pl wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz nr telefonu w tytule maila pisząc: „FeTKa 2016". Na maile czekamy do czwartku 6 paźdzernika, do godz. 17.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 20.00 .

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na odpowiedzi na pytanie konkursowe, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „FeTKa 2016".
4. Nagrodą w konkursie jest jedno pojedyncze zaproszenie na dwudniowy Festiwalu Twórczości Kabaretowej FeTKa 2016 do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra jeden wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana za okazaniem dowodu tożsamości w kasie kina Polonez za okazaniem dokumentu tożsamości.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz