skierniewickie.pl

Konkurs!!! Wygraj wejściówki na MARATON ZUMBA

Wtorek 08.12.2015

W najbliższą sobotę 12 grudnia w Skierniewicach odbędzie się wielki MARATON ZUMBA, podczas którego gościem specjalnym będzie tancerz i choreograf, instruktor Zumba® Fitness, Zumba® Jammer - Theodosios Evangelos Cholevas. Mamy dla was 2 podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Aby zdobyć wejściówki należy:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe: Skąd pochodzi gość specjalny imprezy - Theodosios Evangelos Cholevas.
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu oraz prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „MARATON ZUMBA”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 2 zwycięzców. Na maile czekamy do czwartku , 10 grudnia, do godz. 23.30 . Imiona i nazwiska osób, które otrzymają zaproszenia będą dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w piątek , 11 grudnia od godz. 12.00.

Początek MARATONU ZUMBA godz. 17.00

Maraton odbędzie się w ZSZ nr 2 "Mechanik" w Skierniewicach, ul. Pomologiczna 15

Theodosios Evangelos Cholevas - tańczy od najmłodszych lat. Zakochany w Zumba® Fitness od 2010 roku, w 2012 tańczył na scenie podczas Zumba Fitness Concert™ , w 2013 występował w Beto Team podczas Zumba®Instructor Conference in LA Fitness Concert. Jako Zumba Jammer podróżuje po eventach na całym świecie. Pracuje także jako tancerz i choreograf w greckiej edycji telewizyjnego programu „Tańca z Gwiazdami”.

Oprócz gościa specjalnego zajęcia poprowadzą Instruktorzy Zumba®Fitness m.in.:
Justyna Sękalska
Magdalena Kapuścińska
Dagmara Żółkowska,
Magda Rychlica,
Aneta Ciępiel
Hubi Hubert Kłopocki,
Kinga Juźwiuk,

To nie wszystkie atrakcje imprezy. Po aktywnym wieczorze na hali sportowej, wieczorem w klubie Drugi Dom odbędzie się impreza AFTER PARTY dla wszystkich uczestników MARATONU ZUMBA.

BILETY
Do dnia 11.12- 40zł, od 12.12- 45zł
Dla wszystkich niezależnie od terminu zakupu biletów promocja 5 biletów za 150zł :)
Dzieci do 5 lat- bezpłatnie
Dzieci do 15 lat- 15zł

Za bilet zapłacić można osobiście na zajęciach u Magdy lub Justyny lub przelewem (W tytule przelewu wpisujemy "Maraton Zumba- imię i nazwisko") na nr konta 94 1020 4580 0000 1202 0152 5278 - Justyna Sękalska
Daną cenę biletu gwarantuje jedynie zapłata w podanym terminie!

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „MARATON ZUMBA” oraz na odpowiedzi na pytanie konkursowe zawarte w treści konkursu.
4. Nagrodą w konkursie są 2 podwójne zaproszenia na MARATON ZUMBA do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygra 2 wylosowanych uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl. 10. Nagroda zostanie wydana po zakończeniu konkursu i ustaleniu ze zwycięzcami sposobu dostarczenia zaproszeń
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.

 

 

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz