skierniewickie.pl

Konkurs!!! Wygraj zaproszenie na koncert Pawła Tymińskiego

Poniedziałek 29.02.2016

W najbliższą sobotę 5 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet na scenie kawiarni Vanilla Cafe odbędzie się akustyczny koncert Pawła Tymińskiego. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Aby zdobyć zaproszenia należy:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe: W której edycji The Voice of Poland brał udział Paweł tymIN Tymiński?
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu oraz prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Koncert PawłaTymińskiego”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowany 1 zwycięzca. Na maile czekamy do środy, 2 marca, do godz. 20.30 . Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w czwartek, 3 marca od godz. 12.00.

Początek koncertu: godz. 19:30.

Bilety w cenie 20 zł

Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy: Vanilla Cafe, PAM2

Vanilla Cafe, Jagiellońska 1, Skierniewice

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Koncert PawłaTymińskiego”oraz na odpowiedzi na pytanie konkursowe zawarte w treści konkursu.
4. Nagrodą w konkursie jest 1 podwójne zaproszenie na koncert Pawła Tymińskiego do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kawiarni Vanilla Cafe, Jagiellońska 1, Skierniewice
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim. 
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

 

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz